Авторські статті

Ми не повинні допустити поглиблення протистояння в Криму та появи нових людських жертв

Українська влада повинна зробити все, щоб не допустити поглиблення протистояння в Криму та появи нових людських жертв. Про це в ефірі телеканалу «Україна» заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко.

Лідер «УДАРу» підкреслив, що сьогодні треба застосувати всі методи, щоб врятувати життя українських військових і громадян в Криму. «Але не дай Бог відбудеться протистояння. Я впевнений, що ми маємо використати будь-яку можливість для того, щоб вирішити проблему шляхом перемовин, але в жодному разі не шляхом пролиття крові», – сказав Віталій Кличко. Політик наголосив, що жоден військовослужбовець та мирний мешканець, які знаходяться на території Криму не повинні постраждати чи загинути.

Він зауважив, що ситуацію не тільки в Криму, але і на сході країни «підігріває» Російська Федерація. «Але все відбувається за надуманими проблемами», – сказав лідер «УДАРу». За його словами, вже сьогодні розробляється проект закону про мови, який враховуватиме всі нюанси застосування регіональних мов. Крім того, наголосив Кличко, значу увагу потрібно приділити децентралізації держбюджету, щоб значна частина коштів, зароблених регіонами залишалася на місцях для їх розвитку.

Політик висловив вдячність іноземним країнам, які підтримують Україну, як морально, так і санкціями по відношенню до агресора. «Санкції введені для того, щоб чітко продемонструвати, що будь-яке вторгнення матиме належну реакцію. Впевнений, що під цим тиском Росія матиме позицію не настільки агресивну», – додав Віталій Кличко. Водночас, додав він, необхідно зрозуміти, що захист України, насамперед, залежить від неї самої.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.