Авторські статті

ВО “Свобода” вимагає розірвати дипломатичні відносини з Росією та створити Антиімперський блок народів

18 березня 2014 року відбулося позачергове засідання фракції ВО “Свобода” у Верховній Раді України з приводу анексії Автономної Республіки Крим та Севастополя Російською Федерацією. За підсумками засідання фракція пропонує українському уряду зробити наступні кроки:

1. Звернутися до міжнародних організацій із закликом виключити Російську Федерацію зі складу міжнародних структур, принципи яких вона порушила.

2. Розробити та подати до Верховної Ради України проєкт Закону України “Про тимчасово окуповані території України”.

3. Терміново відкрити кримінальні справи та розпочати слідство щодо осіб, які закликали до сепаратизму (порушення територіяльної цілісности України).

4. Розірвати дипломатичні відносини України з Російською Федерацією та припинити членство України в усіх наддержавних утвореннях, в яких домінує Росія, зокрема СНД.

5. Звернутися до Европейського Союзу та Сполучених Штатів Америки щодо запровадження для України пільгових умов ведення зовнішньоекономічної діяльности.

6. Створити центральний орган виконавчої влади, відповідальний за захист українських громадян, що проживають в Автономній Республіці Крим, та українців, що проживають в Російській Федерації.

7. Запровадити візовий режим з Російською Федерацією.

8. Здійснити в односторонньому порядку делімітацію та демаркацію українського кордону з Російською Федерацією.

9. Денонсувати Угоду між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України.

10. Переглянути Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією від 31.05.1997 р.

11. Звернутися до зарубіжних держав з ініціятивою створення Антиімперського блоку народів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.