Авторські статті

Коментар Лідера “Правого сектора” Дмитра Яроша щодо заяви до Генпрокуратури

Я, лідер Правого Сектора Дмитро Ярош 18 березня 2014 року звернувся до в.о. Генерального прокурора України Махніцького Олега Ігоровича із заявою про злочин.

Підставою для такої заяви стали непоодинокі факти агресивних дій і заяв щодо України, її військовослужбовців та пересічних громадян з боку особисто Президента Російської Федерації Володимира Путіна, посадових осіб та військовослужбовців Російської Федерації, громадянина Януковича Віктора Федоровича. Ці дії та заяви підпадають під ознаки цілого ряду тяжких злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України.

Так, в діях особисто Путіна Володимира Володимировича я вбачаю планування та підготовку агресивної війни (воєнного конфлікту), а також посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (стаття 110 та 437 Кримінального кодексу України).

В діях громадянина Януковича Віктора Федоровича та ряду громадян Російської Федерації вбачаю діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого статтями 109, 110 Кримінального кодексу України,зокрема – дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій.

У відповідності до вимог законодавства моя заява має бути внесена до реєстру досудових розслідувань, відповідні особи, у першу чергу Володимир Путін, мають бути оголошені в розшук, затримані і притягнуті до відповідальності. Слід наголосити на тому, що за зазначені мною кримінально карані діяння передбачена відповідальність у вигляді тривалих термінів ув’язнення.

Лідер “Правого сектора” Дмитро Ярош.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. очередной потенциальный пациент психушки. тем кто будет искать путина сообщаю адрес – Москва, Кремль. Удачи, придурки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.