Техно

Можливості СМС-розсилки для бізнесу: залучення клієнтів і підвищення їх лояльності

Смс-розсилки, які раніше асоціювалися у споживачів тільки з агресивним маркетингом, переживають своє друге народження

Крім масових, з’явилися персональні смс-розсилки, автоматичні сервісні повідомлення та можливість отримання зворотного зв’язку від клієнта через СМС. Давайте розглянемо докладніше, яким чином СМС-повідомлення перетворюються в зручний і практично незамінний інструмент діалогу між бізнесом і клієнтом. У чому користь SMS-розсилки для бізнесу від https://cityhost.ua?

Перш за все, це простий, швидкий і недорогий спосіб інформування клієнтів:

  • Підключити та налаштувати SMS-розсилку можна за кілька хвилин, не маючи спеціальних навичок.
  • Вартість СМС-повідомлень значно нижче вартості альтернативних каналів зв’язку з клієнтами;
  • Мобільний телефон, на відміну від комп’ютера, сьогодні практично у кожного під рукою, і пропустити повідомлення складно. У текст повідомлення можна включити так звані точки контакту.

Довідка! Точки контакту є ситуації зіткнення клієнта з компанією. Простіше кажучи, в будь-який момент, коли клієнт будь-яким способом контактує з компанією, виникає така точка. Саме в точці контакту клієнти приймають важливі для вашого бізнесу рішення: починати працювати з вашою компанією чи ні; продовжувати співпрацю з вашою компанією або переключитися на конкурентів

За допомогою цих точок можна буде відстежувати ефективність взаємодії з клієнтом:

  • Унікальний номер телефону, призначений тільки для клієнтів, які отримали розсилку. Адреса сайту або промостраніци, актуальний тільки для клієнтів, які отримали розсилку. Посилання, по якій можна відписатися від отримання подальших повідомлень.
  • Номер клієнта, після того як він підтвердить відмову від розсилки, автоматично потрапить до «чорного списку». Для двостороннього контакту в повідомленні вказується одна або кілька комбінацій цифр або букв, які слід відправити у відповідь. Наприклад, «111», якщо клієнт хоче отримати своє замовлення на будинок, або «112», якщо він готовий забрати його в пункті самовивозу.

Це цікаво! SMS-розсилки активно використовувалися в США в 2008 році під час передвиборної кампанії Барака Обами. Бажаючим підписатися пропонувалося відправити на спеціальний короткий номер слово HOPE ( «надія»)

Для того щоб найбільш ефективно застосовувати SMS-повідомлення і підвищувати лояльність клієнтів, слід правильно вибирати вид розсилки для вирішення конкретного завдання.

Види СМС-розсилок

Зараз можна виділити чотири види СМС-сервісу. Як правило, компанії використовують у своїй роботі два або три.

Масова СМС-розсилка. Це СМС від імені компанії з однаковим текстом для всіх адресатів. Розсилається автоматично по всій базі клієнтів. Використовується, щоб донести загальну інформацію від компанії.

Персональна СМС-розсилка. Вибіркова розсилка з використанням персональних даних клієнтів. Направлена ​​на певне коло користувачів, таких як тільки на жінок або тільки на тих, у кого день народження у вересні. Може враховувати історію покупок, їх частоту, сезонність. Допомагає створити ефект особистих відносин з клієнтом, підвищує його лояльність. Може включати персональне звернення до клієнта і точку контакту. Наприклад: «Олег Євгенович! Щорічна зустріч Клубу покупців відбудеться в п’ятницю, 1 червня. Подробиці – (посилання) ».

Автоматичні сервісні повідомлення. Відправляються, коли клієнту слід зробити якісь дії: наприклад, сума на рахунку досягла певного мінімуму або замовлений товар надійшов до пункту самовивозу. СМС-спілкування. Використовується, коли клієнт може запустити будь-які процеси за допомогою відправки повідомлення: проголосувати, перевести гроші на рахунок, викликати фахівця додому і т.п.

Крім СМС-розсилок компанія Cityhost надає в оренду сервери VDS https://cityhost.ua/vds/.Ви можете зайти на сайт компанії та дізнатися детально про пропозиції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України