Можливості СМС-розсилки для бізнесу: залучення клієнтів і підвищення їх лояльності

Смс-розсилки, які раніше асоціювалися у споживачів тільки з агресивним маркетингом, переживають своє друге народження

Крім масових, з’явилися персональні смс-розсилки, автоматичні сервісні повідомлення та можливість отримання зворотного зв’язку від клієнта через СМС. Давайте розглянемо докладніше, яким чином СМС-повідомлення перетворюються в зручний і практично незамінний інструмент діалогу між бізнесом і клієнтом. У чому користь SMS-розсилки для бізнесу від https://cityhost.ua?

Перш за все, це простий, швидкий і недорогий спосіб інформування клієнтів:

  • Підключити та налаштувати SMS-розсилку можна за кілька хвилин, не маючи спеціальних навичок.
  • Вартість СМС-повідомлень значно нижче вартості альтернативних каналів зв’язку з клієнтами;
  • Мобільний телефон, на відміну від комп’ютера, сьогодні практично у кожного під рукою, і пропустити повідомлення складно. У текст повідомлення можна включити так звані точки контакту.

Довідка! Точки контакту є ситуації зіткнення клієнта з компанією. Простіше кажучи, в будь-який момент, коли клієнт будь-яким способом контактує з компанією, виникає така точка. Саме в точці контакту клієнти приймають важливі для вашого бізнесу рішення: починати працювати з вашою компанією чи ні; продовжувати співпрацю з вашою компанією або переключитися на конкурентів

За допомогою цих точок можна буде відстежувати ефективність взаємодії з клієнтом:

  • Унікальний номер телефону, призначений тільки для клієнтів, які отримали розсилку. Адреса сайту або промостраніци, актуальний тільки для клієнтів, які отримали розсилку. Посилання, по якій можна відписатися від отримання подальших повідомлень.
  • Номер клієнта, після того як він підтвердить відмову від розсилки, автоматично потрапить до «чорного списку». Для двостороннього контакту в повідомленні вказується одна або кілька комбінацій цифр або букв, які слід відправити у відповідь. Наприклад, «111», якщо клієнт хоче отримати своє замовлення на будинок, або «112», якщо він готовий забрати його в пункті самовивозу.

Це цікаво! SMS-розсилки активно використовувалися в США в 2008 році під час передвиборної кампанії Барака Обами. Бажаючим підписатися пропонувалося відправити на спеціальний короткий номер слово HOPE ( «надія»)

Для того щоб найбільш ефективно застосовувати SMS-повідомлення і підвищувати лояльність клієнтів, слід правильно вибирати вид розсилки для вирішення конкретного завдання.

Види СМС-розсилок

Зараз можна виділити чотири види СМС-сервісу. Як правило, компанії використовують у своїй роботі два або три.

Масова СМС-розсилка. Це СМС від імені компанії з однаковим текстом для всіх адресатів. Розсилається автоматично по всій базі клієнтів. Використовується, щоб донести загальну інформацію від компанії.

Персональна СМС-розсилка. Вибіркова розсилка з використанням персональних даних клієнтів. Направлена ​​на певне коло користувачів, таких як тільки на жінок або тільки на тих, у кого день народження у вересні. Може враховувати історію покупок, їх частоту, сезонність. Допомагає створити ефект особистих відносин з клієнтом, підвищує його лояльність. Може включати персональне звернення до клієнта і точку контакту. Наприклад: «Олег Євгенович! Щорічна зустріч Клубу покупців відбудеться в п’ятницю, 1 червня. Подробиці – (посилання) ».

Автоматичні сервісні повідомлення. Відправляються, коли клієнту слід зробити якісь дії: наприклад, сума на рахунку досягла певного мінімуму або замовлений товар надійшов до пункту самовивозу. СМС-спілкування. Використовується, коли клієнт може запустити будь-які процеси за допомогою відправки повідомлення: проголосувати, перевести гроші на рахунок, викликати фахівця додому і т.п.

Крім СМС-розсилок компанія Cityhost надає в оренду сервери VDS https://cityhost.ua/vds/.Ви можете зайти на сайт компанії та дізнатися детально про пропозиції.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh