Авторські статті

Жителі Калмикії не готові миритися з тим, що одного з колишніх лідерів «ДНР» Трапезникова призначили мером Елісти

Жителі Калмикії збунтувалися проти призначення одного з колишніх лідерів «ДНР», соратника Олександра Захарченко Дмитра Трапезникова мером Елісти. Як передає Голос українською, про це у своєму блозі повідомляє блогер та журналіст Денис Казанський.

Він зазначає, люди записують відеозвернення, закликають земляків виходити на масові акції протесту. Призначення «ДНРця» і головоріза вони називають плювком в обличчя всім калмикам і спробою дестабілізувати республіку.

За словами Дениса Казанського, в пабліках Калмикії зараз обговорюють донецькі «подвиги» Дмитра Трапезникова і діляться інформацією про його минуле. Особливо людей вразила історія про те, як в 2016 році Трапезников у яній сварці прострілив ногу «главі адміністрації глави ДНР» Максиму Лещенко. Про це свого часу розповідав Ходаковський. Тепер відео з його розповіддю стало хітом соцмереж в Калмикії. Люди, у що б то не стало, не готові змиритися з тим, щоб Трапезников оставлся в Калмикії. «Ця феєрична історія закінчиться тим, що ці дебіли і калмиків до Майдану доведуть. Наші донецькі кадри це можуть», – резюмував Денис Казанський. Читайте також – Олег Винник образив своїх шанувальників одкровеннями про Крим.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України