Війна РФ проти України

Можливо потім, але поки що – ні: в українській розвідці повідомили про загрозу нападу з боку Білорусі

Головне управління розвідки Міноборони України (ГУР) наразі не бачить ознак створення потужних угруповань супротивника на території Білорусі.

Як заявив представник ГУР Міноборони Вадим Скибіцький, зараз таких потужних угрупувань, як були, наприклад, у лютому в Білорусі немає.

“Однак ми не виключаємо, що надалі, залежно від успіху, який матиме ворог на нашій території, можливе перегрупування та посилення російської присутності на території Білорусі. Загроза є, на сьогоднішній день її рівень не такий високий, як це було у лютому , але згодом вона може зрости”, – сказав він.

Також він додав, що Білорусь проводить ротацію своїх військ біля українського кордону.

“На сьогоднішній день, за нашими даними, там відбувається процес ротації підрозділів, які знаходяться біля нашого кордону. Але є особливість цієї ротації, що буде збільшено кількість військ, що знаходяться біля нашого кордону. Також ми бачимо, що певні підрозділи – це ракетні підрозділи , підрозділи протиракетної оборони, авіаційні підрозділи Російської Федерації – залишаються на території Білорусі. Вони можуть використовуватися для завдання ракетних ударів, а це зберігає ту загрозу, яка виходить з боку території Білорусі”, – сказав він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.