Війна РФ проти України

У Міноборони підтвердили: заборона на виїзд з області без рішення військкомату скасована

У Міноборони України скасували раніше ухвалений порядок надання дозволів військовозобов’язаним громадянам України залишати межі місця проживання під час дії військового стану лише з дозволу військкома.

Раніше існуючий порядок, який спричинив резонанс у суспільстві, планують відправити на доопрацювання.

Рішення у МОУ пояснили бажанням зменшити соціальну напругу та не допустити маніпуляцій громадською думкою, у тому числі й з боку ворога. Про це йдеться у відповіді ГШ ЗСУ на запит народного депутата від “Слуги народу” Олександра Федієнка.

У тексті опублікованої депутатом відповіді МОУ зазначено, порядок у Генштабі ЗСУ вирішили відправити на доопрацювання.

“З метою зменшення соціальної напруги та недопущення маніпулювання суспільною думкою за рішенням Головнокомандувача Збройних Сил України наказом Генерального штабу Збройних Сил України від 06.07.2022 № 85 Порядок скасовано для його доопрацювання з урахуванням змін у законодавчих актах, які регулюють питання переміщення військового стану”, – повідомили у Генштабі.

“Хоч як на мене, громадянам України потрібно читати та знати закони. І хоч іноді відкривати військовий квиток. Де чітко зазначено процедуру переміщення”, – додав від себе нардеп.

Спочатку з’явилася інформація, що готується законопроект про заборону військовозобов’язаним чоловікам без особливого дозволу військкомату залишати місце проживання.

У Генеральному штабі ЗСУ підтвердили таку заборону.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.