Новини

Лікування ясен у стоматологічному центрі Amel Dental Clinic

На захворювання ясен страждають пацієнти різних вікових категорій. Найчастіше уражений стан тканин пов’язаний з банальним нехтуванням правил гігієни ротової порожнини. Рештки їжі є сприятливим середовищем для розмноження бактерій. Наслідки їхньої життєдіяльності стають причиною утворення запальних процесів. Клініка Amel Dental Clinic здійснює лікування запаленої ясен з використанням передових методів та сучасного обладнання.

Ознаки захворювання ясен та методи боротьби з хворобою

Стоматологи наголошують на тому, що потрібно проводити чистку зубів у лікаря раз на кілька місяців (мінімум раз на півроку). Таким чином вдасться позбутися нальоту та виявити запальні процеси ясен на початкових етапах утворення. Вчасна діагностика допоможе уникнути втрати зуба, до якого призводить пародонтит. Зрозуміти, що у людини є проблеми з яснами можна самостійно. Серед ознак:

  • біль під час жування, дискомфорт та чутливість від доторків до тканин;
  • кровоточивість ясен під час чищення зубів;
  • періодичний «ниючий» біль;
  • поява пародонтальних кишень (відшарування тканин ясен від зуба);
  • рухомість зуба, підвищення чутливості;
  • неприємний запах з рота та гнійні виділення.

При появі навіть одного із симптомів, потрібно негайно звернутися до фахівця. Чим швидше вдасться виявити проблему, тим простіше її усунути (це впливає і на вартість лікування). Найчастіше пацієнти страждають на гінгівіт та пародонтит.

Методи боротьби з проблемами ясен залежать від типу та стадії захворювання. Першочергово стоматологи здійснюють комплексну чистку зубів, щоб повністю позбавитися нальоту. За потреби застосовують фізіотерапію (стимуляція регенерації тканин ясен), терапевтичне лікування, відновлення зубної емалі.

Особливості роботи стоматологічного центру Amel Dental Clinic

Шукаючи стоматологічну клініку для дорослого чи дитини, варто звернути увагу на Amel Dental Clinic ameldental.com, оскільки вона входить у десять кращих стоматологій світу. Центр пропонує широкий спектр послуг: лікування, хірургію, імплантацію, протезування, ортодонтію, дитячу стоматологію.

У штаті працює понад сотня висококваліфікованих спеціалістів. Центр має новітнє медичне обладнання, яке постійно оновлює (відповідно до появи новинок техніки). Клініка застосовує 3D-технології та віртуальне моделювання зубів. Такий підхід до надання послуг гарантує безболісне лікування захворювань зубів та ясен будь-якої складності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.