Здоров'я

МОЗ готове забезпечити лікарні киснем в разі зростання такої потреби

Міністерство охорони здоров’я перевіряє готовність системи оперативно забезпечити киснем заклади охорони здоров’я, які працюють із ковідними хворими.

Про це Голосу українською повідомили у МОЗ.

Так, перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда відвідав пункт постачання кисню міжнародної компанії “Лінде Газ Україна”. Нині з цього пункту забезпечують медичним киснем, наприклад, Олександрівську лікарню м. Києва.

“Ми вже працюємо над потенційним збільшенням постачання кисню у разі необхідності. Домовилися попрацювати над цим і з боку компаній-постачальників, і з боку закладів охорони здоров’я: покращити інфраструктуру, оновити резервуари тощо. Так що я впевнений: якщо зараз МОЗ і департаменти на місцях візьмуться за свою частину роботи киснем будемо забезпечені”, – прокоментував Олександр Комаріда.

За його словами, компанія планує збільшити обсяги постачання медичного кисню до закладів охорони здоров’я.

Нагадаємо, що в Україні є 16 ліцензованих виробників медичного кисню. МОЗ провів спеціальні переговори та має підтвердження можливостей швидкого постачання кисню в лікарні у разі стрімкого зростання потреби. Для цього виробники вже сформували резерв, який буде системно підтримуватись та наповнюватись.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України