Економіка

Потужний землетрус у Марокко: сотні жертв, поранених, зруйновано будинки

На півночі Африки, в Марокко, стався потужний землетрус у горах Високого Атласу, магнітудою 6,8 бала, що призвело до руйнування безлічі будівель та втрати життів кількох сотень людей, передають Al-Arabiya і Reuters.

За даними Геологічної служби США, землетрус стався у п’ятницю пізно ввечері на невеликій глибині – 18,5 км у гористому районі Ігіл. У той же час Німецький дослідницький центр наук про Землю (GFZ) спочатку оцінив магнітуду землетрусу на 7 балів і повідомив, що він стався на глибині 27 км.

За останніми даними Міністерства внутрішніх справ Марокко на ранок 9 вересня кількість жертв склала не менше 296 осіб. Крім того, 153 постраждалих було доставлено до лікарень.

Місцем, найближчим до епіцентру землетрусу, виявився Марракеш, який знаходиться за 70 кілометрів від Ігіла. Тут, у районі старого міста, що входить до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО, також було пошкоджено деякі будівлі.

Землетрус призвів до руйнування будівель та історичних пам’яток у великих містах.

За інформацією місцевих чиновників, більшість смертей сталася у важкодоступних гірських районах, де впали багато будинків.

В даний час ведуться роботи з розбору завалів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України