Американський пастор передбачив апокаліптичну снігову бурю і сильне похолодання

Сніжна погода призведе до появи полярного вихору. Критичну хуртовину «із Сходу» вже підтвердили вчені-синоптики. Снігопад стане передвісником «іншого пришестя Ісуса», вважає проповідник.

Американський пастор Пол Беглі нещодавно зробив чергову гучну апокаліптичне заяву. Він передбачив апокаліптичну снігову бурю і сильне похолодання взимку 2019 року в Європі і США. Вона може призвести не просто до снігопаду і всіх його наслідків, але і до полярного вихору. Мова йде про області зниженого тиску, які наповнені крижаним арктичним повітрям. Останній раз подібне явище відбувалося в 2014, 1989, 1985, 1977 році і так далі.

Полярний вихор призведе до дуже низьких температур в Європі і США. За словами Пола Беглі, в деяких областях повітря буде холодніше -20 – -30 °C. При цьому, морози будуть супроводжувати рясні снігопади, що вплине на цілі інфраструктури.

Беглі впевнений, що чекати на сильні заметілі вдарять по Землі же поточної зими. Проповідник-євангеліст також упевнений, що в християнських текстах достатня доказів його прогнозами. Він також підтверджує свої слова недавніми прогнозами британських синоптиків, мовляв Великобританії варто чекати сильного снігу зі Сходу. При цьому Беглі зазначає, що зимова погода псується і в грудні поточного року.

Морозы и снегопады: Американский пастор предсказал апокалиптическую снежную бурю и сильнейшее похолодание

За словами проповідника-євангеліста, снігову бурю передбачав ще в Біблії Іван. Він припускає, що мова може йти чи не апокаліптичний катаклізм, який вплине на все людство, поставивши його у складенні становище.

Беглі вважає, що рясні снігопади є одним із його 19 передбачень, що передвіщало друге пришестя Ісуса.

Як би то не було, слова Підлоги Беглі є не більше ніж припущенням і нічого спільного з реальним науковим знанням не мають. Однак, Метеорологічна служба дійсно попередила про рясні снігопади і різке похолодання в Європі в кінці січня-початку лютого.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh