Занадто висока ціна: Аналітики пояснили небажання людей купувати нові продукти Apple

«Яблучні» смартфони та комп’ютери настільки потужні, що їх можна не оновлювати за 2-3 роки. Пересічний користувач не помітить різниці між iPhone 6 і iPhone Xs.

У вересні американська корпорація Apple представила світу три нових флагманських смартфона iPhone Xs, Xs Max і Xr. Ціни на пристрої стали дуже високими. Звичайно ж, з технологічної точки зору вартість смартфонів цілком виправдана, адже вони одні з найкращих і якісних на ринку. Однак, люди не купують нові iPhone, адже ціна занадто висока, про що говорять продажі Apple за останній квартал. Аналітики нещодавно пояснили таке небажання людей купувати нові «яблучні» продукти. За їх словами, висока вартість нових iPhone – це тільки частина головоломки.

У своєму листі інвесторам гендиректор Apple Тім Кук відзначив, мовляв більшість річного спаду доходів від iPhone припадає на Китай та інші ринки, що розвиваються. На думку Тіма Кука, вся справа в зміцненні долара, підвищення цін на зв’язок і ремонт iPhone з обслуговуванням, адже за заміну екрану або батареї доведеться заплатити ціну, еквівалентну доларової.

Досить згадати скандал з акумуляторами, коли Apple уповільнювала роботу пристроїв з зношеної батареєю. Зараз же, будучи досвідченими, користувачі просто її оновили, вирішивши не міняти старий iPhone на нову модель. Таким чином, збереження старого смартфона виявилося більш привабливим і дешевшим, ніж покупка нового.

Хороша для власників iPhone новина також полягає в тому, що навіть застарілі смартфони, на зразок iPhone 6, мають хороше залізо, потужностей якого достатня навіть у 2019 році. Крім того, для багатьох відсутність в iPhone Xs і Xr кнопки «Додому» стало великою проблемою. Людям просто не потрібен великий дисплей і система розблокування особою.

Слишком высокая цена: Аналитики объяснили нежелание людей покупать новые продукты Apple

Експерти та аналітики також відзначили, що доходи Apple, не пов’язані з iPhone, і зовсім зросли на 19%. Крім того, підвищена ціна на «яблучні» продукти дозволяє корпорації залишатися в доброму фінансовому становищі, навіть не дивлячись на занепад продажів iPhone. Фахівці відзначили, що інвесторам доведеться звикнути, що Apple буде рости, незважаючи на те, що люди будуть оновлювати гаджети раз в 2-3 року.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh