Монс. Бернардіто Ауза: технологія повинна виховувати солідарність

«Технологічні інновації повинні бути інструментами виховання людей в дусі справжньої солідарності; вони повинні допомогти подолати ‘культуру відходів’, яка ставить в центр техніко-економічних систем не людей, а прибуток»,– з такою заявою постійний спостерігач від Апостольської Столиці при ООН монс. Бернардіто Ауза виступив в Нью-Йорку на засіданні з питань технологічних інновацій.

У своїй промові архиєпископ висловив надію, що «зростання наукових і технологічних інновацій послужить досягненню рівності та соціальної інтеграції», а також здійсненню Цілей сталого розвитку. Ватиканський дипломат зазначив, що ці інструменти повинна супроводжувати «революція ніжності», про яку часто говорить Папа Франциск.

«Ніжність, – наголосив єрарх, – це зовсім не демонстрація слабкості, а перетворююча сила», яка нікого не забуває, але діє за принципом взаємної солідарності. У цьому сенсі «ніжність стає одним із способів служіння загальному благу».

Монс. Бернардіто Ауза нагадав, що Апостольська Столиця відноситься до технологічного прогресу з особливою увагою; про це свідчить також факт, що «Папа Франциск має десятки мільйонів підписників у соціальній мережі ‘Твіттер’ з найбільшою кількістю ретвітів».

На завершення виступу архиєпископ висловив надію, що «майбутнє людства буде знаходитися в руках тих, хто визнає іншого, а себе самого вважає частиною великого ‘ми’, ділячись таким чином і успіхами, і взаємними обов’язками», інформує sib-catholic.ru.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh