Авторські статтіЗдоров'я

Проста вправа поліпшить роботу всіх внутрішніх органів

«Розгойдування моря» – це вправи з самомасажу. Якщо навчитися її належний чином, вона виявиться надійним лікувальним засобом при багатьох захворюваннях, включаючи безсоння та порушення в роботі шлунка і кишечника.

У цій вправі ви спокійно сидите, обертаючи і трясучи (м яко и ніжно) верхню частину свого тіла, щоб рухи впливали на все, включаючи внутрішні органи. Це допомагає налагодити роботу системи меридіанів, відрегулювати циркуляцію крові і ци, поліпшити роботу внутрішніх органів.

Прочитайте про те, Як уникнути хвороби Паркінсона

Саме дану вправу досить просто і легко для вивчити. Її може освоїти кожен, хто в змозі сидіти.

Як робиться вправа «Розгойдування моря»

Сядьте по-звичайному, або з схрещеними ногами. Руки на колінах. Голову тримайте прямо, тіло випрямлено, ніс повинен бути на одній вертикалі з пупком. Посидьте спокійно якийсь час, цілком вільно і природно, а потім розслабте все тіло. Спершу нахиліться вправо, потім поверніться вліво.

Розтягуйтеся, тягнучись, повертаючись по колу, і, таким чином, поверніться у вихідне положення. Не робіть пауз і зупинок. Продовжуйте обертатися і розгойдуватися, поки не зробите 36 обертів.

Виконайте вправу в протилежний бік. Нахиліться вліво, поверніться направо, опишіть коло і поверніться у вихідне положення. Опишіть таким чином 36 кіл, завершивши вправи у вихідному сидячому положенні.

Незважаючи на свою простоту, вона володіє хорошим лікувальним ефектом.

На що слід звернути увагу:

1. Якщо ви віддаєте перевагу сидіти в звичайному положенні, то краще скористатися стільцем. Ноги слід розташувати на ширині плечей, а стопи – паралельно. Важливо стежити, щоб зовнішні сторони стоп були паралельні.

Цікаво : 10 міфів про артеріальну гіпертонію

2. Якщо сидите зі схрещеними ногами і ліва нога розташована зверху, обертання повинно відбуватися справа наліво, а якщо зверху права нога, то крутіться зліва направо.

3. Якщо при обертанні верхньої частини тіла нахиляєтеся вперед, використовуйте в якості шарніра впоперек, ніс повинен бути на одній вертикалі з пупком (слідкуйте, щоб не відхилити голову назад).

4. Кут нахилу тіла при обертанні залежить від тяжкості захворювання та інших індивідуальних обставин. Якщо у вас паморочиться голова, або ти у грудях, або ж у вас підвищений кров’яний тиск, кут не повинен бути значним. При болях у спині, попереку або кінцівках нахилятися слід нижче, а у випадку порушень в роботі шлунка і кишечника нахил повинен бути помірним.

5. Вправа виконується повільно, рівно, розслаблено і спокійно, подумки представляючи безкрає море і неосяжне небо.

В якості лікувальної процедури цю вправу необхідно виконувати кілька разів на день, належний чином збільшуючи кількість повторень. Якщо цілі стояти чисто профілактичні, то досить 36 повторень в кожну сторону, призначивши цьому 15 хвилин перед сном.

Автор: Цзен Циннань, Лю Даоцин,
«Терапевтичні вправи китайської медицини»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.