Проста вправа поліпшить роботу всіх внутрішніх органів

«Розгойдування моря» – це вправи з самомасажу. Якщо навчитися її належний чином, вона виявиться надійним лікувальним засобом при багатьох захворюваннях, включаючи безсоння та порушення в роботі шлунка і кишечника.

У цій вправі ви спокійно сидите, обертаючи і трясучи (м яко и ніжно) верхню частину свого тіла, щоб рухи впливали на все, включаючи внутрішні органи. Це допомагає налагодити роботу системи меридіанів, відрегулювати циркуляцію крові і ци, поліпшити роботу внутрішніх органів.

Прочитайте про те, Як уникнути хвороби Паркінсона

Саме дану вправу досить просто і легко для вивчити. Її може освоїти кожен, хто в змозі сидіти.

Як робиться вправа «Розгойдування моря»

Сядьте по-звичайному, або з схрещеними ногами. Руки на колінах. Голову тримайте прямо, тіло випрямлено, ніс повинен бути на одній вертикалі з пупком. Посидьте спокійно якийсь час, цілком вільно і природно, а потім розслабте все тіло. Спершу нахиліться вправо, потім поверніться вліво.

Розтягуйтеся, тягнучись, повертаючись по колу, і, таким чином, поверніться у вихідне положення. Не робіть пауз і зупинок. Продовжуйте обертатися і розгойдуватися, поки не зробите 36 обертів.

Виконайте вправу в протилежний бік. Нахиліться вліво, поверніться направо, опишіть коло і поверніться у вихідне положення. Опишіть таким чином 36 кіл, завершивши вправи у вихідному сидячому положенні.

Незважаючи на свою простоту, вона володіє хорошим лікувальним ефектом.

На що слід звернути увагу:

1. Якщо ви віддаєте перевагу сидіти в звичайному положенні, то краще скористатися стільцем. Ноги слід розташувати на ширині плечей, а стопи – паралельно. Важливо стежити, щоб зовнішні сторони стоп були паралельні.

Цікаво : 10 міфів про артеріальну гіпертонію

2. Якщо сидите зі схрещеними ногами і ліва нога розташована зверху, обертання повинно відбуватися справа наліво, а якщо зверху права нога, то крутіться зліва направо.

3. Якщо при обертанні верхньої частини тіла нахиляєтеся вперед, використовуйте в якості шарніра впоперек, ніс повинен бути на одній вертикалі з пупком (слідкуйте, щоб не відхилити голову назад).

4. Кут нахилу тіла при обертанні залежить від тяжкості захворювання та інших індивідуальних обставин. Якщо у вас паморочиться голова, або ти у грудях, або ж у вас підвищений кров’яний тиск, кут не повинен бути значним. При болях у спині, попереку або кінцівках нахилятися слід нижче, а у випадку порушень в роботі шлунка і кишечника нахил повинен бути помірним.

5. Вправа виконується повільно, рівно, розслаблено і спокійно, подумки представляючи безкрає море і неосяжне небо.

В якості лікувальної процедури цю вправу необхідно виконувати кілька разів на день, належний чином збільшуючи кількість повторень. Якщо цілі стояти чисто профілактичні, то досить 36 повторень в кожну сторону, призначивши цьому 15 хвилин перед сном.

Автор: Цзен Циннань, Лю Даоцин,
«Терапевтичні вправи китайської медицини»

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh