Молодіжку Партії регіонів закликають припинити вербування «тітушек»

Молодіжне крило партії «УДАР» закликає своїх колег з Партії регіонів припинити залучати «тітушек» для тиску на активістів Майдану.

Молодіжка «УДАРу» має перевірену інформацію, що ВМГО Молоді Регіони наймають за гроші «тітушек» майже в усіх областях України і вважає такі дії аморальними. «Цілком очевидно, що головним завданням «хлопців спортивної статури» є переслідування активістів Євромайдану та дестабілізація вкрай складного переговорного процесу між владою та опозицією.

Закликаємо опонентів з молодіжки Партії регіонів припинити вербування «тітушек» та сконцентруватись на цивілізованих принципах відстоювання своїх політичних переконань», – йдеться в заяві молодіжного крила партії «УДАР».

В разі ігнорування цього заклику, молодіжка «УДАРу» викриватиме факти наймання «тітушек» та офіційно звертатиметься до правоохоронних органів України із одночасною публікацією цих даних у ЗМІ.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh