Авторські статті

Молодіжку Партії регіонів закликають припинити вербування «тітушек»

Молодіжне крило партії «УДАР» закликає своїх колег з Партії регіонів припинити залучати «тітушек» для тиску на активістів Майдану.

Молодіжка «УДАРу» має перевірену інформацію, що ВМГО Молоді Регіони наймають за гроші «тітушек» майже в усіх областях України і вважає такі дії аморальними. «Цілком очевидно, що головним завданням «хлопців спортивної статури» є переслідування активістів Євромайдану та дестабілізація вкрай складного переговорного процесу між владою та опозицією.

Закликаємо опонентів з молодіжки Партії регіонів припинити вербування «тітушек» та сконцентруватись на цивілізованих принципах відстоювання своїх політичних переконань», – йдеться в заяві молодіжного крила партії «УДАР».

В разі ігнорування цього заклику, молодіжка «УДАРу» викриватиме факти наймання «тітушек» та офіційно звертатиметься до правоохоронних органів України із одночасною публікацією цих даних у ЗМІ.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.