Авторські статті

Коментар “Правого сектору” щодо спекуляцій довкола “Спільної справи”

Умови боротьби з режимом Януковича вимагає максимальної єдності сил, котрі проти нього борються. Ми неодноразово заявляли про те, що відстоюємо єдність різних секторів Майдану і продовжуємо дотримуватися цієї засади і зараз. З огляду на це для нас є абсолютно незрозумілою хвиля очорнювання, спрямована проти активістів “Спільної справи”.

Від самого початку революційних процесів в Україні “Спільна справа” активно брала участь у цих процесах і відстоювала революційний шлях боротьби.

Таку ж позицію “Спільна справа” займала раніше (приміром, під час акції “Встань, Україно!”). На жаль, ті, які або не хочуть політичної конкуренції, або бояться розгортання протестного руху в революційному напрямі, від недавнього часу розпочали називати активістів “Спільної справи” “провокаторами”, “найманцями Банкової” тощо.

Ми засуджуємо подібні дії і закликаємо тих, хто до них вдається, припинити розкол Майдану. Гуртуймося навколо ідеї Національної революції. Тільки така єдність забезпечить нашу перемогу.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України