Духовне

Молитва, що допомагає позбутися від боргів

Треба спробувати

Всі ми хочемо бути щасливими і прагнемо до успіху. Однак, незважаючи на всі зусилля і витрачену енергію, стикаємося з проблемами і труднощами в тій чи інший момент нашого життя. Це абсолютно нормально і відбувається у всіх. І фінансові проблеми – далеко не єдине, з чим нам доводиться стикатися щодня. Альо це зовсім не привід опускати руки і здаватися.

По-перше, ві можете переглянути ведення фінансів, менше витрачати й більше відкладати, а також подумати над тим, щоб придбати нові навички, які дозволять більше заробляти. Також можна спробувати змінити роботу на більш високооплачувану. І в цьому вам може допомогти позитивна енергія Всесвіту, для якої немає нічого неможливого.

 

Отже, прийшов час перевірити, наскільки ефективною може бути ця енергія

Що для цього слід робити? Відповідь: молитися.

Молитва є потужним інструментом, який багато людей асоціюють більше з релігією. Однак молитва – це також дуже потужний інструмент, який також використовується за межами церкви. Навіть ті, хто не вірить в Бога, можуть переконатися в її ефективності. Вона допомагає отримати відповіді на свої запитання, відчути підтримку, змінити своє життя.

Використовуйте силу молитви, щоб покращити свій фінансовий стан. Використовуйте для того, щоб, нарешті, позбутися від боргів.

Повторюйте цю молитву щодня. Не настільки важливо як – вголос чи подумки. Головне, щоб кожен день і регулярно. Звертайтеся від усього серця до Всесвіту, дозвольте їй допомогти і підказати шлях.

Моліться завжди з відкритим серцем, відкиньте весь негатив і образи. Ви повинні вимовляти ці слова зі світлою душею і миром у серці.

«Я є із світла, сутності і достатку Всесвіту.

Я відкриваю своє серце і дух назустріч Всесвіту.

Всесвіт несе відповідальність за все, що я маю. Це джерело мого достатку.

Я заявляю, що всі енергії в цьому світі і у Всесвіті працюють разом, щоб залучити необмежену достаток у всі сфери мого життя.

Я заявляю, що можу бути настільки благословенні, що навіть не доведеться нічого просити – Всесвіт знає, чим допомогти.

Я довіряю своє життя Всесвіту.

Амінь».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України