Новини

Потрібний присяжний переклад документів. До кого звернутись?

Щорічно сотні тисяч українців змушені переводити офіційні документи для отримання дозволів за кордоном: на в’їзд, роботу, навчання, медичне обслуговування і так далі.

Від правильності перекладу документів залежить рішення посольства приймаючої сторони та інших інстанцій: допустивши кілька помилок ви можете отримати відмову в отриманні дозволу на в’їзд або відмову в отриманні іншого документу. Тому, важливо звертатися до фахівців з великим досвідом роботи в цій справі, щоб не витратити даремно нерви, час і фінанси.

До кого звернутись?

Присяжний переклад, перш за все, необхідний для абітурієнтів, які планують навчатись закордоном. В Україні, найчастіше потребують присяжного перекладу на польську мову. Варто зазначити, що право виконувати присяжний переклад має лише громадянин Польщі або іншої країни Європейського Союзу, який успішно склав іспити на володіння мовою та неодмінно склав присягу у суді (звідки й походить назва). Тому врахуйте, що документи будуть переводитися, як приклад: в Польщі польським присяжним перекладачем.

Вибираючи між різними агентствами з послуг перекладу, зверніть увагу на бюро перекладів EVEREST – воно має масу позитивних відгуків і відмінну репутацію. Дане бюро виконує всі види перекладів, включаючи присяжний.

Компанія порадує кожного клієнта наступними перевагами:

1. Повна конфіденційність: деякі документи клієнти воліють не розголошувати – тут ви можете бути впевнені в тому, що з вашим замовленням будуть працювати лише професіонали, які розуміють всю важливість конфіденційності і піклуються про свою репутацію.

2. Точність і якість перекладу: фахівець виконає роботу максимально надійно і ефективно, приділить увагу кожному слову в документі, адже переклад виконаний присяжним перекладачем країни на мову якої перекладають, не піддається сумніву.

3. Помірні ціни – вони не найнижчі на ринку, але відповідають якості роботи на всі 100 відсотків.

4. Всі терміни, обумовлені з менеджерами, будуть дотримані. Якщо вам необхідний терміновий переклад, повідомте про це і будьте впевнені в тому, що умови будуть виконані.

Бюро перекладів EVEREST приділяє максимальну увагу кожному клієнту, працює з більш ніж 80-ма мовами світу, при цьому виключає машинний переклад, розподіляючи замовлення між фахівцями. Звернутися в бюро ви можете в офісі компанії або віддалено з будь-якого міста України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.