Війна рф проти України

Молдова направить в Україну саперів

Безпека українців зараз як ніколи стоїть на першому місці. У країні багато мін. ДСНС запустила новий мобільний додаток з мінної безпеки MineFree. Воно може сповіщати людей про наближення небезпечного об’єкта.

Тим часом влада Молдови готова допомогти українцям у розмінуванні території. Для цього в нашу країну можуть направити саперів.

Про це заявив міністр оборони Молдови Анатолій Носатий, передає Realitatea.

Він підкреслив, що Молдова має багато досвідчених саперів, які брали участь у миротворчих операціях, у тому числі в Югославії.

“Ми підготували контингент саперів для можливого перекидання в Україну для виконання гуманітарних місій із розмінування”, – заявив міністр.

Українцям нагадують, що купатися в морі небезпечно, бо там можуть бути міни. Чергова трагедія сталася на Миколаївщині у Коблеві, там підірвалися 2 особи.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”4″ tax_term=”16″ order=”desc”]

В Одесі та області також знаходять російські міни. Нерідко така “зустріч” закінчується трагедією. Так, у курортному селищі Грибівка (Одеська область) на міні підірвався чоловік, який проігнорував заборону відпочивати на пляжах.

Нагадаємо, триває сто шістдесят шосту добу героїчного протистояння українського народу російському військовому вторгненню. ВСУ відбили кілька наступів окупантів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України