Діаспора

У Відні 49-річний чоловік з Тунісу підозрюється у вбивсті молодої матері та її дочки

Вчора вдень дві молоді жінки, мати 32-х років та її 15-річна дочка, були знайдені мертвими у квартирі житлового будинку у Маріахільфі. Причини смертей наразі невідомі.

Лікар повідомив у поліцію, бо двоє інших дітей цієї жінки – два хлопчики семи та дев’яти років – прийшли на прийом одні. Спочатку лікар намагалася зв’язатися з матір’ю, але безуспішно – тому була викликана поліція. Потім поліція забрала дітей та повела їх додому.

Близько 17:15 поліцейські, які прибули, виявили, що двері квартири прочинені.

“Вони увійшли до квартири і виявили два тіла в замкненій зовні кімнаті”, – повідомив прес-секретар поліції Маркус Діттріх.

За даними поліції, підозрюється здійснення насильницького злочину, що підтверджується “розташуванням” двох мертвих тіл. Досі незрозуміло, як було вбито двох жінок. Призначено розтин і зараз він проводиться, повідомив сьогодні вранці представник поліції: “Судовий патологоанатом ще вночі був на місці злочину”. Розтин тіл пізніше показав, що смерті були справою рук людини, речниця поліції Ірина Штайрер підтвердила початкові підозри. Імовірно, вони були задушені.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”4″ tax_term=”6″ order=”desc”]

Двох хлопчиків спочатку доставили до поліцейської дільниці на Таубштумменгассе, а зараз за ними доглядає команда з кризових ситуацій. Зважаючи на все, сини перебували в квартирі одні з ранку четверга. Коли хлопчики прокинулися вранці, співмешканець матері, уродженки Угорщини, вже пішов. За словами слідчих, діти востаннє бачили його у середу увечері. Після цього 49-річний чоловік опинився в центрі уваги слідчих, також були задіяні співробітники WEGA. Проте поліцейські не змогли знайти чоловіка на його домашню адресу.

З того часу ведеться інтенсивний пошук підозрюваного з Тунісу. Представник поліції заявив, що поки що подальші подробиці інциденту не розголошуватимуться з слідчих причин. Вони є предметом розслідування, що триває.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: Andi Schiel, Krone KREATIV

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України