Війна РФ проти України

Росія завдає інформаційного удару по Україні: що важливо знати?

Російські пропагандисти роблять все можливе, щоб зірвати постачання озброєння в Україну, плодять всілякі фейки, створюють маніпулятивні матеріали про війну в Україні та про постачання зброї від західних партнерів, але мета такої пропаганди не досягається. Про це йдеться у Facebook міністра закордонних справ України Дмитра Куліби.

Дмитро Кулеба заявив, що з початку постачання західної зброї в Україну відбувається інформаційна кампанія, метою якої є зірвати цей процес. За його словами, Росія робить на це повну ставку та використовує для цього всі можливі методи. Починаючи від цілих мереж ботів, проплачених ЗМІ, завершуючи філігранними проникненнями до авторитетних західних медіа. Таким чином просуваються наративи про те, що зброя потрапляє “не в ті руки” і що це “підживлює конфлікт, а не регулює його”.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”4″ tax_term=”16″ order=”desc”]

Останній звіт Amnesty International та фільм від CBS, вийшли одночасно та завдали інформаційного удару по Україні, бо були бездоказовими. Внаслідок публічного скандалу Amnesty International і CBS таки вибачилися перед Україною. Кулеба очікує від CBS внутрішнього розслідування, а від Amnesty International “приборкання гордині та вибачень”.

Раніше повідомлялося, що США нададуть уряду України додатково 4,5 млрд доларів, внаслідок чого загальна бюджетна підтримка з лютого 2022 року сягне 8,5 млрд доларів. Фінансування вже погоджено із Міністерством фінансів США через Світовий банк. В Агентстві міжнародного розвитку (USAID) повідомили, що перший транш на 3 млрд. доларів буде вже в серпні.

Збройні сили України завдали ударів по складах та штабах російських окупантів у Херсонській та Запорізькій областях. Українські бійці успішно використовують HIMARS. Зокрема, з’явилася інформація про черговий успішний удар українських військових по Антонівському мосту, який російські окупанти використовують для поповнення втрат у живій силі та техніці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України