Авторські статті

Громадський діяч: «Поїздка Зеленського в Естонію обійшлася дорожче, ніж усі інвестиції з цієї країни»

Під час офіційного візиту до Естонії президент України Володимир Зеленський говорив економічні банальності замість того, щоб підняти питання державного рівня. Про це на своїй сторінці в Facebook написав громадський діяч Олександр Скубченко. Він підкреслив, що в офісі президента вже прокоментували цю поїздку і повідомили, що Зеленський зустрічався з естонським прем’єр-міністром і обговорював інвестиції в Україну.

«Офіс президента, політ президента в Естонію обійшовся Україні дорожче, ніж всі ті «естонські інвестиції». Припиняйте нас смішити якимось космічними домовленостями ні про що», – пише громадський діяч. За його словами, Зеленський на повному серйозі обговорював країну в смартфоні на якомусь форумах в Естонії, причому робив це на повному серйозі, і це було смішно. Експерт звертається до представників офісу президента і просити, щоб вони пояснили главі держави, що країна в смартфоні – це рівень максимум якого-небудь міністра.

«Президент повинен піднімати питання набагато більш ємкі і важкі, а цілі ставити — набагато більш високі, державні. Тім більше, що «країна в смартфоні» — це не проект держави і президента, це проект USAID і Сороса», – додав Скубченко. Нагадаємо, що під час візиту Зеленського в Естонії президент цієї країни подарувала йому велосипед.

Експерти порахували це натяком на серіал про Голобородько.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України