Авторські статтіФотогалерея

Модель з найбільшою грудьми зібралася знову їх збільшити. Фото

Для чого їй це потрібно?

26-річна британська володарка величезної статуї Нікі Валентина Роуз не перестає вражати експериментами над собою. Одного разу вона зізналася журналістам, що вперше ляглf під ніж в 21 рік. Дівчина буквально горіла бажанням збільш другий розмір грудей. Але ніхто й подумати не міг, що це набуде небувалі масштаби. Аж до дев’ятого розміру! На свої модифікації модель витратила близько 40 тисяч фунтів.

Однак Роуз на одних грудях  не зупинилася. За словами психологів, як тільки людина починає в собі щось міняти, то вже не може зупинитися. Гонитва за ідеальними пропорціями захльостує з головою. Найчастіше бажання, в прямому сенсі слова, перекроїти собі йде з дитинства. Ніки страждала від того, що однокласники дражнили її з-за недосконалого носа. Вона підросла і зробила три корекції! Подейкують, що дівчина 15 разів збільшувала губи.

— Зараз Роуз хоче самоствердитися і довести, що вона краще за всіх. Адже до її персони прикута особлива увага. Вона насолоджується цим задоволенням публічності, – говорить психолог Ганна Гарш. — На жаль, вона не може себе адекватно оцінити, тому що бачить все зовсім по-іншому із-за своєї одержимості.

Модель с самой большой грудью собралась вновь ее увеличить

Роуз розповіла, що форми створюють труднощі в побуті. Наприклад, їй непросто водити машину, тому що із-за грудей важко дістатися до керма. Нікі  відчуває незручність під час сну і прийняття душу. Їй важко дістатися до деяких пікантних частин тіла…

Лікарі б’ють на сполох. Адже у моделі можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров ям, зокрема, зі спиною. Однак Роуз вже не зупинити! Тепер Нікі хоче ще більше збільшити свій неосяжний бюст. Також у її планах зробити ті ж саме з сідницями і видалити кілька ребер. Мабуть, зірка вирішила провернути це для врівноваження пропорцій.

Нікі Валентина Роуз

Нікі Валентина Роуз

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України