Авторські статтіТехно

Експерт: Відеоігри допоможуть дітям познайомитися з класичною музикою

За даними проведеного опитування, більшість підлітків слухали класичну музику саме під час проходження чергового квесту.

У деяких випадках познайомитися з нею дозволяють також саундтреки до фільмів і серіалів. За словами керівника британського Королівського симфонічного оркестру (КФО) Джеймса Вільямса, саме відеоігри найбільше впливають на сприйняття серед школярів перших творів з класичної музики. Нерідко виробники гейм-проектів залучають популярних композиторів, а також цілі оркестри для створення саундтреків до своїх розробок.

Наприклад, на початку 2018 року КФО працював над грою для Play Station. Експерт визнає, що таке використання класики не всі можуть визнати, однак він наголошує – у цьому немає нічого образливого для пам’яті великих композиторів, начебто Бетховена. Просто навіть музика метрів винна йти в ногу з часом, використовуючи сучасні можливості. Варто відзначити, що класичну музику визнали корисною для здоров’я. Такі твори допоможуть заспокоїти нерві і налаштувати на потрібний лад. Слухати їх рекомендується як дорослим, так і дітям.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України