мітингувлаьники заблокували дипломатів

Мітингувальники не пропустили дипломатів – поляки просять надати інформацію про причетних осіб

25 листопада 2018 року о 00:00 набули чинності закони України, якими запроваджено зміни норм ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації.
Так, Закон №2611 вносить зміни до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизом легкових авто. Однією зі змін до закону є встановлення строків щодо пільгового розмитнення автомобілів. Встановлено пільговий коефіцієнт 0,5 для автомобілів, які будуть розмитнені протягом 90 днів після вступу Закону у силу.

За цією нормою 26.11.2018р. у Львівській митниці ДФС уже оформлено 25 автомобілів. Так один громадянин при розмитненні свого автомобіля лише завдяки акцизному податку «зекономив» 600 Євро.

І кілька слів щодо ситуації на кордоні з РП. У Львівській області розблоковано підїздні дороги до пунктів пропуску Угринів, Рава-Руська, Грушів та Смільниця. О 8:50 вдалось тимчасово розблокувати Краковець. Окреме спасибі мітингувальникам, які перекривали дорогу перед пунктом пропуску Рава-Руська, які з розумінням поставились до проблем, з якими зіштовхнулись водії ТІРів, що тривалий час чекали в черзі.

P.S. Мали неприємну ситуацію, коли мітингувальники не пропустили 2 польських дипломатів. То ж зараз компетентні органи Польщі просять надати інформацію щодо осіб, які беруть участь в цих «заходах», щоб при спробі перетину депортувати та анулювати карту поляка, якщо така видавалась.

І, на жаль, на Краківці сталась бійка між «мітингувальниками» та водіями.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh