Авторські статті

Мітингувальники не пропустили дипломатів – поляки просять надати інформацію про причетних осіб

25 листопада 2018 року о 00:00 набули чинності закони України, якими запроваджено зміни норм ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації.
Так, Закон №2611 вносить зміни до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизом легкових авто. Однією зі змін до закону є встановлення строків щодо пільгового розмитнення автомобілів. Встановлено пільговий коефіцієнт 0,5 для автомобілів, які будуть розмитнені протягом 90 днів після вступу Закону у силу.

За цією нормою 26.11.2018р. у Львівській митниці ДФС уже оформлено 25 автомобілів. Так один громадянин при розмитненні свого автомобіля лише завдяки акцизному податку «зекономив» 600 Євро.

І кілька слів щодо ситуації на кордоні з РП. У Львівській області розблоковано підїздні дороги до пунктів пропуску Угринів, Рава-Руська, Грушів та Смільниця. О 8:50 вдалось тимчасово розблокувати Краковець. Окреме спасибі мітингувальникам, які перекривали дорогу перед пунктом пропуску Рава-Руська, які з розумінням поставились до проблем, з якими зіштовхнулись водії ТІРів, що тривалий час чекали в черзі.

P.S. Мали неприємну ситуацію, коли мітингувальники не пропустили 2 польських дипломатів. То ж зараз компетентні органи Польщі просять надати інформацію щодо осіб, які беруть участь в цих «заходах», щоб при спробі перетину депортувати та анулювати карту поляка, якщо така видавалась.

І, на жаль, на Краківці сталась бійка між «мітингувальниками» та водіями.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.