Авторські статтіТехно

Google Chrome обзаведеться важливою для серфінгу в інтернеті функцією

Користувачі зможуть відкривати величезну кількість вкладок і прокручувати їх, як це вже давно реалізовано в Mozilla Firefox.

Сучасний інтернет браузери відіграють найважливішу роль. Саме ця програма стала однією з основних в житті людей. Відкривати в браузері десятки вкладок – зараз нормальне явище для звичайних користувачів, і для професіоналів, начебто рерайтерів і співробітників SMM. Для цього потрібно не тільки багато оперативної пам’яті, але і зручний інтерфейс браузера.

Нещодавно розробники самого популярного браузера в світі, Google Chrome вирішили виправити один зі своїх недоліків інтерфейсу. Справа в тому, що якщо в Google Chrome відкрити багато вкладок, то вони перестають відрізнятися один від одного, адже з-за великої кількості пропадають навіть іконки сайтів.

Google Chrome обзаведётся важной для сёрфинга в интернете функцией

Скоро браузер отримає важливої для серфінгу в інтернеті функцією, яка вже давно реалізована в Mozilla Firefox. Мова йде про можливість прокручувати список вкладок, замість стандартного зменшення іконок. Компанія додасть можливість підлаштовуватися під ширину екрану. Сайти можна буде перегортати з допомогою стрілок і коліщатка миші.

Один з розробників Google Chrome Пітер Кастинг зазначає, що система буде підтримувати виділення декількох сайтів за допомогою комбінацій Shift+клік» і «Ctrl+клік». Це дозволить бачити частина назви сайтів і логотипи, що полегшить роботу в інтернеті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seventeen − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.