Google Chrome обзаведеться важливою для серфінгу в інтернеті функцією

Користувачі зможуть відкривати величезну кількість вкладок і прокручувати їх, як це вже давно реалізовано в Mozilla Firefox.

Сучасний інтернет браузери відіграють найважливішу роль. Саме ця програма стала однією з основних в житті людей. Відкривати в браузері десятки вкладок – зараз нормальне явище для звичайних користувачів, і для професіоналів, начебто рерайтерів і співробітників SMM. Для цього потрібно не тільки багато оперативної пам’яті, але і зручний інтерфейс браузера.

Нещодавно розробники самого популярного браузера в світі, Google Chrome вирішили виправити один зі своїх недоліків інтерфейсу. Справа в тому, що якщо в Google Chrome відкрити багато вкладок, то вони перестають відрізнятися один від одного, адже з-за великої кількості пропадають навіть іконки сайтів.

Скоро браузер отримає важливої для серфінгу в інтернеті функцією, яка вже давно реалізована в Mozilla Firefox. Мова йде про можливість прокручувати список вкладок, замість стандартного зменшення іконок. Компанія додасть можливість підлаштовуватися під ширину екрану. Сайти можна буде перегортати з допомогою стрілок і коліщатка миші.

Один з розробників Google Chrome Пітер Кастинг зазначає, що система буде підтримувати виділення декількох сайтів за допомогою комбінацій Shift+клік» і «Ctrl+клік». Це дозволить бачити частина назви сайтів і логотипи, що полегшить роботу в інтернеті.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh