Техно

Місячний посадковий модуль проходить випробування перед запуском

Посадковий модуль Peregrine від Astrobotic проходить випробування на вібрацію під час підготовки до запуску, який зараз заплановано на перший квартал 2023 року. Авторство зображення: Джиммі Келлі з Flight On Entertainment

Перший місячний посадковий модуль Astrobotic пройшов ключову серію приймальних випробувань, утримуючи космічний корабель за графіком для запуску на початку 2023 року.

8 грудня компанія оголосила, що її посадковий модуль Peregrine завершив випробування на вібрацію та акустику на комерційному об’єкті на Лонг-Айленді в Нью-Йорку. Випробування підтвердили, що космічний корабель справляється з умовами під час запуску на Vulcan Centaur United Launch Alliance.

«Завершення екологічних випробувань знаменує собою важливий крок вперед у нашій програмі», — сказав Піт Фрай, менеджер з механічних і рідинних систем в Astrobotic, у заяві про випробування. «Це випробування підтвердило, що космічний корабель повністю здатний витримувати суворі умови, які він відчуватиме під час запуску, транзиту та посадки на Місяць».

Зараз посадковий модуль проходить випробування на електромагнітні перешкоди, за якими будуть проведені термовакуумні випробування. Після завершення цих випробувань компанія повідомила, що вона відправить посадковий модуль на мис Канаверал, штат Флорида, для інтеграції з Vulcan Centaur для запуску, який зараз заплановано на перший квартал 2023 року. Цей запуск стане першим польотом Vulcan. Кентавр.

Astrobotic сказав, що останні випробування тримають місію за графіком. «Команда Astrobotic невпинно працює над жорстким графіком доставки на місце запуску, і, фактично, ці нещодавні випробування були завершені раніше запланованого терміну», — сказав Шарад Бхаскаран, керівник місії Peregrine в Astrobotic. «Імпульс до запуску очевидний у хвилюванні команди».

Peregrine — перший місячний посадковий модуль Astrobotic, який перевозить набір корисних вантажів для NASA через його програму Commercial Lunar Payload Services (CLPS), а також від інших космічних агентств і компаній. «Сапсан» призначений для перенесення на поверхню Місяця до 120 кілограмів і роботи протягом однієї місячної доби.

Раніше Astrobotic оголосив, що перша місія Peregrine приземлиться в районі Lacus Mortus на Місяці. Однак у презентації на засіданні Консультативного комітету з планетарної науки NASA 6 грудня Джоел Кернс, заступник помічника адміністратора з досліджень Управління наукових місій NASA, показав схему, на якій місія приземлилася в регіоні під назвою Gruithuisen Domes, який мета майбутніх місій CLPS. Ні NASA, ні Astrobotic офіційно не оголосили про зміну місця посадки Сапсана.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України