Економіка

Українська компанія ELVORTI запустила програму відновлення своєї техніки для українських аграріїв

Компанія ELVORTI запустила програму безплатного ремонту техніки для українських аграріїв

Українська компанія ELVORTI запустила програму відновлення своєї техніки для українських аграріїв на постраждалих від війни територіях.

Програма називається Ukraine is brave farmers. Вона стартувала 1 грудня і діятиме до 1 березня 2023 року. До програми входить:

    проведення дефектовки пошкодженої техніки за зверненням аграрія;безкоштовний ремонт техніки ELVORTI безпосередньо на господарстві;забезпечення наявності на складах актуальних позицій запасних частин.

Як розповіли у компанії, якщо аграрій надасть фото- та відеоопис пошкоджених деталей та вузлів техніки ELVORTI, то дефектовку проведуть дистанційно.

Якщо ж відновлення техніки є більш проблемним і аграрій потребує допомоги, то працівники сервісної служби виїдуть на господарство для проведення дефектовки.

Вони сформують перелік необхідних запчастин, які потребують заміни та узгодять його з аграрієм. Коли фермер придбає необхідні запчастини, сервісна служба безкоштовно відремонтує техніку у господарстві.

Підтримку від компанії можуть отримати аграрії з Київської, Сумської, Чернігівської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

У компанії розповіли, що отримали вже понад сотню історій від своїх клієнтів про роботу у складних воєнних умовах. Водночас аграрії за короткий час запустили свої підприємства та продовжують працювати надалі.

Довідка

ELVORTI — підприємство у галузі сільськогосподарського машинобудування у Кропивницькому. Завод виготовляє посівну, ґрунтообробну та збиральну техніку для агропромислового комплексу, зокрема спеціалізується на виготовленні сівалок для посіву зернових і орних культур, культиваторів для суцільної й міжсмугової обробки ґрунту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України