Мирослав Гай: США і РФ домовилися віддати під геополітичний вплив РФ лише частину України

Президент США Трамп заявив на галявині Білого Дому, що Зеленський домовиться з Путіним. Це фактично означає, що США і РФ домовилися віддати Україну, або її частину, під геополітичний вплив РФ. Тому що домовитися з Путіним можна тільки на умовах Путіна і здаючи національні інтереси і суверенітет України. Про це у своєму блозі пише блогер і військовий волонтер Myroslav Hai .

На його думку, США надходять дуже хитро. З одного боку, штовхаючи нас на домовленості з Путіним, а з іншого, продаючи нам Джевелини і надаючи всіляку підтримку в НАТО. Важливо не забувати, що Україна – головний союзник США поза НАТО і у нас є купа підписаних документів про військову співпрацю і розвідці. Тому немає сумнівів, що здають не всю Україну, а її проросійську частину.

Мирослав Гай підкреслює, на жаль, це неможливо без двох справ: громадянського конфлікту і нехай обмеженої, алевійни. Тому що не всі згодні йти під РФ. У РФ великий апетит на всю Україну. Тому ми отримаємо велику війну з РФ і всі ознаки громадянського конфлікту. І тут, нещодавня заява Коломойського про «громадянський конфлікт» стає не порожнею, а підготовчою, коли він, маючи доступ до інформації, заявити сакраментальне – «а я ж казав». Тепер стає зрозуміло, навіщо їм стільки безробітних в парламенті і рішення.

Україну чекають важкі часи.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh