Авторські статті

Медушевська: Доки українці не стануть нацією з мовою, вірою, з прагненням до незалежності – ми так і будемо жити в підвішеному стані

Популярний блогер і телеведуча Ірина Медушевська у своєму блозі пише про те, що цій війні, яка зараз йде і ніяк не припиняється не п’ять років, як багато хто думає, а вже 365 років. Це цивілізаційна війні з Росією.

Блогер зазначає, ця війна йде не за швидкі реформи, низькі тарифи, високі зарплати, гідні пенсії і забиті їжею холодильники. Війна йде за незалежність від РФ сьогодні і від Росії завжди. Один крок вперед – п’ять назад. Один дзвінок Путіну – відкат назад, не підписав з патріархом Варфоломієм документ – два відкати назад.

Ірина Медушевська підкреслює, не в прізвищах справа зараз. Просто доки українці не стануть нацією з мовою, зі своєю вірою, тут навіть не важливо, чи ходите ви в храм або ні, з прагненням до незалежності і нескінченної любові до України, а не до своїх особистих зручностей, поки наша армія не стане як ізраїльська – всіма шанована і гордістю для кожного українця, включаючи діток малих, ми так і будемо бовтатися незрозуміло де і відкочуватися все далі і далі від ЄС і НАТО, і все ближче до РФ.

Irina Medushevskaya

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.