Медушевська: Доки українці не стануть нацією з мовою, вірою, з прагненням до незалежності – ми так і будемо жити в підвішеному стані

Популярний блогер і телеведуча Ірина Медушевська у своєму блозі пише про те, що цій війні, яка зараз йде і ніяк не припиняється не п’ять років, як багато хто думає, а вже 365 років. Це цивілізаційна війні з Росією.

Блогер зазначає, ця війна йде не за швидкі реформи, низькі тарифи, високі зарплати, гідні пенсії і забиті їжею холодильники. Війна йде за незалежність від РФ сьогодні і від Росії завжди. Один крок вперед – п’ять назад. Один дзвінок Путіну – відкат назад, не підписав з патріархом Варфоломієм документ – два відкати назад.

Ірина Медушевська підкреслює, не в прізвищах справа зараз. Просто доки українці не стануть нацією з мовою, зі своєю вірою, тут навіть не важливо, чи ходите ви в храм або ні, з прагненням до незалежності і нескінченної любові до України, а не до своїх особистих зручностей, поки наша армія не стане як ізраїльська – всіма шанована і гордістю для кожного українця, включаючи діток малих, ми так і будемо бовтатися незрозуміло де і відкочуватися все далі і далі від ЄС і НАТО, і все ближче до РФ.

Irina Medushevskaya

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh