Авторські статті

Захід готовий підіграти Путіну, тепер лише надія на українське суспільство, – журналіст

Коли Німеччина об’єдналася, в Європі це не потрібно було практично нікому, крім самих німців. Міттеран був не в захваті від перспективи об’єднання. Тетчер намагалася запобігти об’єднання Німеччини усіма засобами. Так само зараз вихід України з колоніальної залежності від Москви та її приєднання до об’єднаної Європи непотрібні в світі майже нікому, крім самих українців і то лише тих, хто свідомо зробив саме такий «європейський вибір». Ми цього хочемо – і наскільки сильно хочемо, настільки відчайдушно будемо за це боротися. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише блогер і журналіст Олексій Панич.

Він зазначає, саме тому, скільки б вчинок Зеленський не зробив Путіну, він гарантовано отримає схвалення абсолютної більшості європейських і світових лідерів. Принаймні, за Макрона і Трампа, здається, можна поручитися, як і за лідера Німеччини, яким би не було її прізвище. Вони навіть будуть сприймати Зеленського, як почесного гостя, аби він знизив температуру в цій «гарячій точці» на карті Європи – нехай навіть ціною майбутнього України.

Олексій Панич пише, з цього всього випливає простий висновок – українська громадськість є, власне, єдиною силою, здатної провести «червоні лінії» на дорозі в цих планів. Адже західні лідери оберуть інший курс тільки, якщо побачать, що від таких вчинок Кремлю температура в цій частині Європи не зменшується, а навпаки, зростає, а українське населення, від переляку або під впливом якихось інших ситуативних факторів, знову з помітною масовістю підтримає проєвропейські політичні сили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.