Мінус 32 мільярди гривень до Бюджету – результат «старань» активістів «блокади»


За підрахунками експертів, Україна відтепер, після того як сепаратисти «віджали» українські підприємства, які діяли на території ОРДЛО, але сплачували податки в український бюджет, щорічно втрачає близько тридцяти двох мільярдів гривень. Найстрашніше, що втрати торкнуться і оборонного сектора. При таких показниках, оборонний сектор буде недофінансовано майже на сім мільярдів, у цьому році. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив політичний аналітик Павло Нусс.

«Тепер прошу відповісти маніпуляторів, які закидають супротивникам блокади і владі, що «договорняки» і «це ціна смертей воїнів» – чи в змозі вони відшкодувати «оборонці» 7 мільярдів? Гібридна війна передбачає і нестандартність у відносинах з противником, ворогом! У цій війні виграє той, хто розумніший, у кого є ресурси, у кого є підтримка населення, народу, нації…», – написав Павло Нусс.

Він зазначає, що, якщо навіть український уряд йшов на тіньові домовленості з підприємствами, які діяли в зоні окупації, але сплачували податок у Укрбюджет – це саме ті рішення, яке було зроблено з урахуванням того ж національного інтересу. «Коротше кажучи, у нас є проблема і вона полягає, в першу чергу, в тому, що ми продемонстрували нездатність мислити і діяти стратегічно, і найголовніше – тихо. Прорвемося. Гройсман і Порошенко перекриють, іншого шляху немає», – резюмував Павло Нусс.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

3 коментарі

 1. Анонім

  В доход Украины шел только маленький процент от прибыли. 32 миллиарда – это и есть тот маленький процент. Остальное шло олигархам. И там не 32, а все 320 миллиардов. Надеюсь, до олигархов они тоже не дойдут.
  Слава блокадникам! Слава Украине!

 2. Анонім

  Так все таки оказывается, что Донбасс кормил Украину? А без Донбасса Украине кирдык? Как по другому понять заявления украинского руководства?

 3. Анонім

  Ни фига се.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh