АвтоновиниАвторські статті

Журналісти протестували найпопулярніші київські служби таксі

Журналисты протестировали самые популярные киевские службы такси

Редакція Vgorode вирішила протестувати найбільш популярні служби таксі Києва. Кожна поїздака оцінювалася за чіткими критеріями: час оформлення замовлення, час подачі авто, час у дорозі, вартість проїзду, і найголовніше – особисті враження. Щоб бути вже зовсім об’єктивними, кожну службу ми викликали в різну годину (11:15, 13:30, 14:30) і на різних дистанціях (3 км, 7 км і 11 км).

Uber

Спочатку наш вибір припав на один із найбільш ажіотажних сервісів – Uber. Стільки розмов про нього, так що ми просто не могли обійти стороною цю службу.

Час оформлення замовлення – 10-40 секунд. На телефон приходити сповіщення з додатку. У ньому вказано номер і марка машини.

Поїздка 1 (3 км) Volkswagen Passat на латвійських номерах приїхав через 7 хвилин. Зовні авто було злегка бруднуватий. Хоча цей недолік можна списати на погоду. У салоні було відносно чисто. Водій ввічливий, хоч і неговіркий. Вів акуратно водив авто, але однією рукою і не був пристебнутий. Так і хотілося нагадати йому про ПДР. Поїздка коштувала 31 грн, но у водія не було розмінних грошей, тому решту він дав на гривню більше.

Поїздка 2 (7 км) KIA Cerato була на місці через 9 хвилин. Машина ідеально чиста і зовні, і всередині. Водій товариський – розповідав веселі історії з життя. Але теж був не пристебнутий. Знову задумалися про ПДР… Поїздка обійшлася в 57 грн.

Поїздка 3 (11 км) Приїхав… ZAZ Vida. Від Uber. Печалька. Виявилося, що сервіс днями зняв обмеження на марки авто і роки їх випуску. Власне, ЗАЗ – він і в Африці ЗАЗ. Машина була брудна зовні, але в салоні чисто. Їхав по ямах, тому поїздка була не дуже м’якою. Тариф – 69 грн.

Red Taxi

Наступною в нашому списку стала служба “Red Taxi”. І відразу виявилося, що ми щасливчики. Зазвичай посадка коштує 30 грн, але з 11.00 до 15.00 в будні дні діє акція -50%. Тобто в 15 грн. Дрібниця, а приємно. Замовлення на всі три поїздкі у службі взяли дуже швидко – пройшло близько 30 секунд. Водії теж не підкачали. Єдина незручність – відсутність розпізнавальних знаків на машинах, тому доводилося шукати по номерах.

Поїздка 1 (3 км) Skoda Octavia прилетіла навіть на три хвилини раніше. Зовні авто було злегка курним, але всередині – ідилія і затишок. Водій приємний у спілкуванні і ввічливий. Правда, в кінці поїздкі у нього не виявилося здачі. Довелося бігти в кіоск за запальничкою, щоб заплатити заявлені 30 гривень.

Поїздка 2 (7 км) Reno Logan оригінального коричнево-чорного кольору був за вказаною адресою через 6 хвилин з моменту прийняття замовлення. У салоні досить чисто. Як і в першому випадку, у водія не виявилося здачі, але цю проблему він вирішив самостійно: поїздка коштувала 54 гривні, глянувши на простягнуту сотню, він знизав плечима і давши решту 50 грн. “Проти” таким чином 4 грн.

Поїздка 3 (11 км) Третю машину довелося почекати. Але це не так страшно, адже водій приїхав не аби на чому, а на білому Мерседесі. Mersedes Vito, мікроавтобус, якщо вже до кінця відвертими. Але на якості і ціні поїздки це ніяк не відбилося. Всього за 12 хвилин мовчазний водій доставив нас за адресою. Коштувало це задоволення 85 гривень. І здача в цей раз була.

Uklon Taxi

Величезна перевага “Uklon Taxi” – простий і зручний додаток. Прийняли всі три замовлення рекордно швидко – близько 20 секунд. Перша і друга машина приїхали в зазначений час – через 10 хвилин, третя навіть трохи раніше – через 6 хвилин.

Поїздка 1 (3 км) Перший етап пройшов комфортно. Прибула за викликом Daewoo Nexia була чиста, водій – ввічливий. Вісь тільки за поїздку довелося заплатити 45 гривень, хоча у програмі було заявлено 43 грн.

Поїздка 2 (7 км) Далі все пішло не так райдужно. Приїхала Scoda Superb – спочатку порадувала. Комфортно все-таки. Та ще й водій всю дорогу мовчав. А ось по приїзду заявив, що здачі у нього немає. В результаті тариф з 62 гривень зріс до 69. “Більше немає, а їхати кудись міняти – тільки за ваш рахунок”. Ось такий сервіс.

Поїздка 3 (11 км) Приїхав Daewoo Lanos. Помаранчевий! Ляпота. У салоні неприємно пахло, а водій пів-дороги розмовляв по телефону, вирішуючи особисті питання. Їхав неакуратно і швидко. Навіть ремінь безпеки не особливо заспокоював. Тариф – 79 грн. По приїзду таксист округлив його до 80 гривень, але спокійно відреагував на зауваження і дав решту правильно.

Таксі Абсолют

Чим далі в ліс, тим більше дров. Таксі “Абсолют” – чудове тому підтвердження. Отже, поїхали.

З замовленням проблем не було – всі три рази його оформили буквально за 30-50 секунд. На цьому плюси закінчуються. Година подачі – кульгає. З моменту прийняття замовлення до моменту приїзду машини проходило 15-20 хвилин. Не запізнився тільки один водій – третій.

Поїздка 1 (3 км) Білий Opel Astra (чомусь з шашечками “Гарант”) приїхав на 2 хвилини пізніше вказаного в смс годині. Але саме “краще” нас чекало всередині – брудний, смердючий салон. Під час поїздки водій постійно перемикав радіостанції, і це страшенно дратувало. Благо, тривало це “задоволення” всього 6 хвилин, а коштувало воно 40 гривень.

Поїздка 2 (7 км) Наш Daewoo Lanos запізнився на 5 хвилин. Ми прозвали його “героєм паркування” – приїхавши за адресою, водій зупинився посеред величезної калюжі. Результат – промоклі черевики. Але це якось відійшло на задній план – цьому посприяв прокурений салон і шансон з динаміків. Попросили змінити музику, але у відповідь почули єхидне “радіо не працює, а нічого іншого немає”. А наостанок, щоб ми точно на замовляли таксі “Абсолют”, водій взяв за поїздку на 7 грн більше – замість 61 грн ми заплатили 68 грн. На зауваження з цього приводу таксист безапеляційно заявив, що решту він дав правильно. Сподіваємося, “віджаті” у нас гроші він витратить на ремонт радіо.

Поїздка 3 (11 км) Мабуть, небеса зглянулися і наостанок послали нам нормального водія. KIA Seed приїхала вчасно, машина чиста, ввічливий водій. Їхав він акуратно, правда, іноді розмовляв по телефону. Коштувала поїздка 79 грн.

Експрес-Таксі

Особливість цього таксі – орієнтування на клієнта. Точніше, його відсутність. Замовлення оформляли відносно довго – близько 1,5 хв. Всю інформацію про машину оператор промовляє по телефону. Навіть номери авто. Запам’ятати їх, самі розумієте, досить складно. Якщо ж оператор при цьому розмовляє швидко, то й зовсім неможливо. Водій, коли приїжджає, не передзвонює, і смс не приходить.

Поїздка 1 (3 км) Водій на Skoda Octavia виявився ввічливим, говорив тільки по справі і доїхав досить швидко. Все б так. Ось тільки ціни кусаються. За 6 хвилин поїздки довелося викласти 58 грн.

Поїздка 2 (7 км) Біла Toyota Corolla прибула вже через 5 хвилин. Салон чистий. Водій чемний, говорив тільки по справі. Наприклад, заявив, що вулицю, на яку ми їхали, нещодавно перейменували і уточнивши, чи нам треба саме туди. Така поїздка обійшлася у 81 грн.

Поїздка 3 (11 км) Третя подорож на Toyota Corolla теж було досить гідною. Водій чемний і пунктуальний. Не нав’язувався. Салон чистий, тихо грало радіо. Тариф -108 грн, але здачі зі 120 не знайшлося, тому водій взяв за поїздку 100 грн.

Яндекс.Таксі

Ця служба з’явилася порівняно недавно. Перевірили і їх. Треба ж знати, як тут справляються зі своїми завданнями.

На оформлення замовлень через додаток в середньому йшло близько хвилини. Далі – чекаємо машинку.

Поїздка 1 (3 км) Перша, Daewoo Lanos, приїхала через 4 хвилини. На лобовому склі тріщина, салон – брудний. Зате водій попався ввічливий, але не дуже обережний на дорозі. Коштувала поїздка 31 грн.

Поїздка 2 (7 км) Прибула Daewoo Nexia у поганому стані. Та й водій, прямо скажемо, виглядав трохи пом’ятим. Їхав він акуратно і швидко – у програмі було зазначено, що поїздка буде тривати 17 хвилин, а ми домчали за 14. Коли ж прийшов час розплачуватися, здачі… Ну, самі розумієте. Загалом, заявлені 54 гривні водій округлили до 55.

Поїздка 3 (11 км) Третю машину довелося чекати аж 15 хвилин. Але це була чиста Toyota Corolla з вихованим водієм. Порадувала і вартість поїздки. За неї ми виклали 68 гривень.

Підіб’ємо підсумки

Журналисты протестировали самые популярные киевские службы такси

Журналисты протестировали самые популярные киевские службы такси

Журналисты протестировали самые популярные киевские службы такси

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.