У четвер стане відомо, наскільки зменшать карантинні обмеження у Австрії та Відні зокрема

«Золотий компроміс» з точки зору відкриття в Австрії ще попереду: бургомістр Відня Міхаель Людвіг (SPÖ) оголосив у вівторок, що він знову хоче проконсультуватися з експертами в четвер

Тільки потім буде прийнято рішення про те, що робити з відкриттям. Він ще не повідомив ніяких подробиць. Відкриття всіх сфер у Відні одночасно з 19 травня поки залишається під питанням.

«Буде потрібна велика обережність, щоб вирішити, з якої дати і які кроки зробити», – сказав Міхаель Людвіг на прес-конференції

У четвер йтиметься про відеоконференцію в експертній групі. Хочеться «зрозуміти подальші перспективи». За його словами, будь-який прогноз на 14 днів складний. «Ми хочемо зробити ці кроки обережно, розумно і раціонально». Глава міста підкреслив, що ніхто не хоче ризикувати або ставити під загрозу процес відкриття.

Міхаель Людвіг розуміє прагнення населення і економіки до якнайшвидшого відкриття. Але він не хоче ставити під загрозу безпеку людей. У східному регіоні число інфекцій значно скоротилося після суворого локдауна, але, наприклад, в Форарльберг воно знову росте. «Так що це відкриття, безумовно, стане золотим компромісом, яке поєднає бажання відкритися з відповідальністю за безпеку і здоров’я населення».

Влада Відня, зокрема, з сумнівом ставиться до відкриття громадського харчування

З чуток, розглядається варіант з відкриттям громадського харчування в приміщенні тільки в кінці травня.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh