Новини з Австрії

У четвер стане відомо, наскільки зменшать карантинні обмеження у Австрії та Відні зокрема

«Золотий компроміс» з точки зору відкриття в Австрії ще попереду: бургомістр Відня Міхаель Людвіг (SPÖ) оголосив у вівторок, що він знову хоче проконсультуватися з експертами в четвер

Тільки потім буде прийнято рішення про те, що робити з відкриттям. Він ще не повідомив ніяких подробиць. Відкриття всіх сфер у Відні одночасно з 19 травня поки залишається під питанням.

«Буде потрібна велика обережність, щоб вирішити, з якої дати і які кроки зробити», – сказав Міхаель Людвіг на прес-конференції

У четвер йтиметься про відеоконференцію в експертній групі. Хочеться «зрозуміти подальші перспективи». За його словами, будь-який прогноз на 14 днів складний. «Ми хочемо зробити ці кроки обережно, розумно і раціонально». Глава міста підкреслив, що ніхто не хоче ризикувати або ставити під загрозу процес відкриття.

Міхаель Людвіг розуміє прагнення населення і економіки до якнайшвидшого відкриття. Але він не хоче ставити під загрозу безпеку людей. У східному регіоні число інфекцій значно скоротилося після суворого локдауна, але, наприклад, в Форарльберг воно знову росте. «Так що це відкриття, безумовно, стане золотим компромісом, яке поєднає бажання відкритися з відповідальністю за безпеку і здоров’я населення».

Влада Відня, зокрема, з сумнівом ставиться до відкриття громадського харчування

З чуток, розглядається варіант з відкриттям громадського харчування в приміщенні тільки в кінці травня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України