Війна РФ проти України

Міноборони купує болгарські міномети ЕМ-120

Фото: Міноборони України

Генштабом Збройних сил України визначено закупівлю мінометів ЕМ-120 калібру 120-мм виробництва болгарської компанії EMCO.

Повідомляється, що прийнято рішення щодо припинення експлуатації мінометів українського виробництва калібру 120-мм М120-15 «Молот».

Міноборони, проаналізувавши негативний досвід закупівлі мінометів вітчизняного виробництва, досконало вивчило стан наявних розробок нових зразків мінометів та здійснює їх закупівлю після проведення повного комплексу випробувань та прийняття на озброєння Збройних сил України.

Це підтверджують у Міноборони закупівлею мінометів калібру 60 міліметрів вітчизняного виробництва МП-60.

З початку лютого 2020 року тривають державні випробування міномету калібру 120 мм, розробленого в рамках виконання дослідно-конструкторської роботи УПІК-120.

Міноборони купує болгарські міномети ЕМ-120

«Зазначені випробування спрямовані на усунення виявлених конструктивних, виробничих та експлуатаційних недоліків, впровадження новітніх технологічних рішень тощо, і завершаться до кінця поточного року», – йдеться у повідомлені.

У Міноборони відзначається, що міномет ЕМ-120 відповідно до класифікатора НАТО має номенклатурний номер (NSN) 1015-50-000-8884 і є аналогом міномету 2Б11, який перебуває на озброєнні ЗС України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.