Новини з Австрії

«Немає необхідності»: в Австрії профспілки виступили проти масок на робочому місці

Австрійська федерація профспілок (ÖGB), Трудова палата (AK), Торгова палата (WKÖ) і Федерація промисловців (IV) виступають проти обов’язкової вимоги про носіння масок на роботі, як воно буде застосовуватися у Франції з 1 вересня.

Всі впевнені, що профілактика важлива, але діючі правила працюють і так добре.

«Крім роботи в секторі охорони здоров’я, для якої маску рекомендують експерти, в даний час немає необхідності в вимозі маски на робочому місці, якщо дотримуються захисні заходи, такі як правила відстані і правила гігієни», – сказав президент ÖGB Вольфганг Каціан.

Він вважає, що «роботодавці несуть велику відповідальність за забезпечення безпечних робочих місць». Представники роботодавця бачать цю відповідальність виконаною. На дуже ранньому етапі промислові компанії посилили заходи безпеки і вжили заходів захисту для своїх співробітників і разом з ними.

«Замість загальної вимоги до маски на робочому місці у всіх сферах економіки, Федерація промисловців тому виступає за особисту відповідальність і добровільність або за індивідуальне рішення для окремих сфер економіки».

«Захист співробітників зазвичай передбачає, що спочатку повинні бути прийняті структурні і організаційні заходи, такі як зменшення кількості змін і т.д.», – підкреслила президент AK Ренате Андерле.

Щоб боротися з поширенням вірусу, Франція ввела обов’язкове носіння захисних масок і на роботі. Постанова поширюється з вересня на все загальні приміщення в офісах і на фабриках, за винятком окремих офісів. Уряд також рекомендує в основному перейти на домашній офіс. Дистанційна робота допомагає знизити ризик зараження і обмежити використання громадського транспорту.
За матеріалами: https: //orf.at/
Фото: Getty Images / Anchiy

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.