Новини з Австрії

Міністерство фінансів Австрії попереджує про фішингові листи від імені митниці

Інтернет-шахраї розсилають фальшиві листи від імені австрійської митної служби, щоб спробувати отримати особисті дані громадян

Федеральне міністерство фінансів (BMF) знову попереджує про таких підроблених електронних листах, які відправляються громадянам від імені австрійської митної служби.

Листи з темою «Ваша посилка зберігається на митниці» містять інформацію про те, що одержувач нібито не заплативши мито за доставку посилку і повинні потім натиснути на посилання, надане для отримання додаткової інформації. Міністерство постійно попереджує про подібні шахрайства:

Betreff: Ihr Paket wird vom Zoll einbehalten
Zoll Österreich

Hallo …
Sie haben keine Zollgebühr für den Versand bezahlt. Klicken Sie hier für weitere Informationen: INFORMATION
Zoll Österreich

BMF підкреслює, що це спроба інтернет-шахрайства і що надіслані електронні листи і пов’язані з ними веб-сайти є фейковими. Інформація з BMF зазвичай надається у формі повідомлень і відправляється поштою або в базу даних FinanzOnline.
Тому, якщо ви отримуєте таке фішінговий лист або лист з аналогічним змістом, це, швидше за все, спроба шахрайства в Інтернеті:
— ніколи не виконуйте інструкції, що містяться в ньому,
— ніколи не натискайте на посилання або файли, що містяться в ньому,
— ні за яких обставин не розкривайте особисту інформацію, таку як паролі, дані кредитної картки або інформацію про обліковий запис,
— BMF рекомендує негайно видаляти такі листи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України