Авторські статті

«Російського кота шукають навіть західні українці»: журналіст прокоментував результати останнього опитування

Результати останнього дослідження в Україні показали, що більшість користувачів як і раніше шукають в інтернеті «кота», а не «кіта». Про це на своїй сторінці в соцмережі написавши журналіст Юрій Ткачов.

«Трохи безсмертної класики на новий лад: кот чи кіт? Виявляється, кот: 85% користувачів Google в Україні шукали це слово російською, і лише 15% – на українському. Цікаво, що при цьому навіть на Західній Україні співвідношення становить приблизно 50/50, навіть в Тернопільській області ‘кота’ шукали 55 % користувачів, а кіта – лише 45 %», – пише журналіст. За його словами, російського кота шукають рекордні 97 відсотків користувачів з Одеської області. Також Ткачов зазначає, що така ж ситуація з іншими словами. Приміром, більшість українців вважають за краще використовувати слово «картопля».

Однак із цим словом ситуація трохи інша. Жителі Львівської області (86 відсотків), воліють говорити «картоплі», в Одеській області 91 відсоток кажуть «картопля». «Ну і для комплекту порівняємо ‘мандри’ і ‘подорожі’. Картина теж подібна. Зрада? Зрада.

PS. Останнє соцопитування, яке я вище відмовився обговорювати, показало, до речі, що 3/4 громадян України насправді говорять по-українськи», – додав журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України