«Мінімалку» є можливість підняти до 10 тис. гривень

Мінімальна зарплата в Україні, розмір якої становить 3 тис. 200 гривень, може вирости до п’яти, а то й до десяти тисяч гривень.

Так, за словами парламентарів, гроші на те, щоб відчутно підняти «мінімалку» у бюджеті вже є. «Коли ми вимагали підняти «мінімалку» до 3 тисяч, нам говорили, що в бюджеті немає грошей. Говорили, що це популізм і економічний колапс. В результаті – в перший місяць ми спостерігали перевиконання бюджету. З’явилися зайві гроші. Зараз ми вимагаємо подальшого підняття «мінімалки» хоча б до 5 тисяч. Гроші на це в бюджеті є», – запевнив нардеп-«радикал» Андрій Лозовий.

Слова Лозового підтвердив і народний депутат Ігор Мосійчук: «Є всі підстави для того, щоб підняти мінімальну зарплату до 5 тисяч». У той час парламентарій нагадав, що разом з зарплатою необхідно піднімати і пенсію. У свою чергу народний депутат Сергій Шахов (група «Воля народу») запевнив, що грошей у бюджеті вистачить на «мінімалку» не тільки в 4-5 тисяч гривень, а й в 10 тис. «Я кажу це відкрито, оскільки детально озвучивши це питання», – пояснивши Шахов. За словами нардепа, для того, що б це сталося необхідно зупинити злодійство чиновників і заборонити віддавати монополіям «хлібні місця» в бюджеті. «Крім «мінімалки», потрібно піднімати пенсію.

Якщо ми йдемо в Європу, то мінімальна зарплата, у тій же Польщі – від 900 до 1,5 тисячі євро. Це 50 тисяч гривень. Наша країна багата, і ми можемо стати на належний рівень серед європейських країн», – уклав Шахов. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Верховній Раді зареєстрований проект постанови, який передбачає підвищення мінімальної заробітної плати до 2020 року до 4 425 гривень (на 38,3%).

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh