Авторські статтіПодорожі

Фото кращих місць для дайвінгу

Червоне море, Андаманське – ці й інші точки ми відзначили на карті світу, і вони ідеально підходять для любителів підводного світу.

Коралове море

Країна: Австралія

Коли: круглий рік

На півночі Австралії знаходиться невелике містечко Кренс. Звідти відправляються екскурсійні човни, які беруть на борт 12-20 осіб і спливають до Великого бар’єрного рифу. Потрібно розраховувати, що така поїздка триває від трьох до семи днів. Але це однозначно варто того.

Великий бар’єрний риф видно з космосу, і він безмежно!!! красивий, якщо спуститися з аквалангом і розглянути все зблизька. Близько 4000 островів і рифів, 1500 різновидів риб, а крім цього кілька сотень затонулих кораблів – все це ви побачите під водою.

Занурюватися можна круглий рік, вода там завжди тепла.

Андаманське море

Країна: Таїланд

Коли: з жовтня по квітень

Андаманське море біля берегів Таїланду просто чарівне. Мало того, що там спокійно можна зустріти великих морських черепах, мурен, побачити незліченну кількість віялових коралів, так ще й зустріти гігантських скатів манта можна з легкістю.

Єдиний момент, який може ускладнити занурення – сильна течія. Але в компанії досвідчених дайверів ви напевно зможете підібрати підходящі час і місце для подорожі під водою.

Тихий океан

Країна: Філіппіни

Коли: Круглий рік (але найкращий час з листопада по червень)

Тихий океан поблизу Філіппінських островів по праву вважається одним з найкрасивіших місць, які приваблюють дайверів. Справа в тому, що тут найвища концентрація морських мешканців на планеті. Молюски, риби, коралі – цих та інших тварин наскільки багато, що ви майже напевно зустрінете під час занурення десятки різних видів мешканців глибини.

Ще одна особливість дайвінгу в цих місцях – велика кількість затонулих суден часів іспано-американської війни, яка тривала з квітня по серпень 1898 року.

До того ж, тут можуть знайти для себе щось підходяще і дайвери-новачки і досвідчені любителі. Напевно занурення в морський парк «Рифу Туббатаха», який являє собою кільце коралових рифів, які оточують лагуну, сподобається всім.

Середземне море

Країна: Мальта

Коли: круглий рік

Занурюватися у цьому регіоні можна круглий рік. Із-за близькості до Африки вода тут завжди гарної температури. До того ж, вона настільки чиста, що видимість феноменально висока – до 30 метрів. Так що, занурюючись в цьому регіоні, не забудьте прихопити підводний фотоапарат.

Площа для занурення тут не настільки велика, як, скажімо, біля берегів Австралії, Філіппін, але концентрація пам’яток, які можна знайти на глибині, вражає. Крім морських мешканців, дайвери можуть побачити затонулі кораблі і археологічні зразки об’єктів різних часів – від часів Стародавнього Риму до Другої світової війни.

Червоне море

Країна: Єгипет

Коли: круглий рік

Червоне море біля берегів Єгипту ми спеціально залишили для завершення списку. По-перше, про те, що ці води славляться своїми красотами знають багато, а, по-друге, зараз мандрівникам не рекомендують літати в цю країну.

Але як мінімум на майбутнє варто мати на увазі, що Червоне море обов’язково треба побачити і бажано не тільки під час відпочинку на березі або снорклінгу. Тут мешкає така кількість коралів, що уявити складно. А коралі, звичайно ж, залучають морських жителів. Тому, занурившись на глибину, може здатися, що ви опинилися на дні акваріума, така концентрація глибинних мешканців в Червоному морі.

До того ж, у нього не впадають річки, завдяки чому видимість забезпечується на десятки метрів.

Справжньою візитною карткою цих місць є Блакитна дірка – це своєрідна коралова труба, яка йде на глибину до ста метрів.

Звичайно ж, на планеті безліч місць, які так і манять зробити підводну подорож. Але для початку можна освоїти те, що ми включили в наш список.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України