Подорож за мотивами фільму «Діка» по тихоокеанському узбережжі у фотографіях

Головна героїня кінострічки «Діка» вирушила в подорож, яка допомогла їй змінитися і переглянути життєві пріоритети. Що ж це за чарівний маршрут?

Якщо хто раптом ще не подивився фільм «Діка», рекомендуємо не зволікати з цим і заповнити пробіл. Напевно ви отримаєте колосальне задоволення. Головна героїня імпульсивна, рішуча і слабка одночасно. Щоб підбадьоритися, дійсно зрозуміти, що відбувається в її житті, і вирішити як бути далі, вона вирішується на перезавантаження і відправляється в довгий пішу подорож.

Маршрут Тихоокеанського хребта

Місцезнаходження

Цей маршрут проходить вздовж тихоокеанського узбережжя США. Він розтягнувся від кордону з Мексикою до кордону з Канадою. Пішохідний шлях, який передбачений для мандрівників становить 4279 кілометрів.

Ідея створення

Маршрут з’явився не випадково і протоптали його не просто так. Американський магнат Клінтон Черчілль-Кларк вирішив створити аналог Аппалачскої стріли, яка пролягає в горах Аппалачі. Її довжина збільшувалася з часом і зараз складає близько 3500 км. Тихоокеанський маршрут по частині протяжності вирвався вперед.

Створення стежки

Нинішня Тихоокеанська стежка була створена з безлічі дрібних доріг, об’єднаних в одну. Втілення багатьох деталей взяли на себе волонтери. Перші мандрівники проходили по стежці з харчами і речами, якими запаслися на початку шляху, а, щоб поповнити свої запаси, змушені були шукати населені пункти. Тепер же стараннями волонтерів побудовані перехоплюючі пункти, в яких мандрівники можуть знайти потрібні речі та їжу.

Перехоплюючі пункти потрібні тому, що сама стібка проходити в стороні від великих доріг і населених пунктів.

Як проходить маршрут

Так як стежка проходить на різних рівнях – в горах і в рівнинній місцевості – клімат під час проходження буде сильно змінюватися. На висоті мандрівників можуть навіть застати заморозки. Тому шлях традиційно починають з півдня і поступово рухаються на північ. Така перевага не випадкова – вона враховує час танень льодовиків у горах Сьєрра-Невада і Каскадних горах.

Найчастіше мандрівники призначають старт на квітень місяць, щоб подолати всю дистанцію до настання холодів.

Скільки часу доведеться йти

Звичайно ж, всі дотримуються індивідуального темпу. Але в середньому проходження шляху займає від 3 до 6 місяців. В даний час є два рекордсмена – Джой Макконахі, який подолав весь шлях за 53 дні 6 годин і 37 хвилин і при цьому знаходив всі необхідні речі та їжу на перехоплюючих станціях, і Хизел Андерсон, який йшов 60 днів 17 годин і 12 хвилин, але не вдавався до якої-небудь допомоги.

Альтернативні маршрути

Тихоокеанська стежка не є чимось унікальним. По всьому світу можна знайте безліч треків на будь-який смак і колір. Для тих, хто не готовий відправитися в подорож на кілька місяців, є маршрути по заповідникам і національним паркам різних країн на день-два.

Аппалачська стежка

Де: США

Довжина: 3510 км

Про неї ми вже говорили, саме ця стежка надихнула одну заможну людини на створення Тихоокеанського маршруту. Аппалачськая стежка проходить по національному парку Грейт-Смокі-Маунтінс й розтягується від гори Катадин до гори Спрінгер. Так що незабутні різноманітні види туристам забезпечені.

Стежка Ті-Араора

Де: Нова Зеландія

Довжина: 3000 км

Три місяці нескінченних прогулянок, якщо це можна так назвати, Нової Зеландії точно змінять ваше життя або як мінімум помітно вплинуть на неї. В даному варіанті вам забезпечені прогулянки по мальовничих лісах, льодовиках та іншим неповторним місць Нової Зеландії.

Стежа «Континентальний кордон»

Де: США

Довжина: 4490 км

Напевно ви хоч раз чули цю назву. Звичайно, тому що ця стежка – справжній шлях героїв. Майже 5000 км пішки!!! Кожен рік на таку подорож вирішуються всього близько 150 чоловік і далеко не всі доходять до фінішу, просто сходять з маршруту раніше.

Якщо зважитеся на проходження цього треку, потрібно віддавати собі звіт в тому, що цей шлях небезпечний. Доведеться йти по пустелях, горах, диким лісам – в загальному, цей варіант подорожі набагато більш «дикий», ніж Тихоокеанська стежка наприклад.

Стежа «Гранд Італія»

Де: Італія

Довжина: 6166 км

Вже страшно? А тепер уявіть, що весь цей час будете йти з півдня на північ Італії, спостерігати зміну пейзажів і навіть клімату. Одна думка про те, що близько восьми місяців (саме стільки в середньому займає проходження шляху) ви будете гуляти по цій дивно красивій країні, може підштовхнути до вирішення хоча б ступити на цей шлях. Зійти з нього можна в будь-який час.

Перераховувати ці маршрути можна нескінченно. У Канаді, США, Японії, Непалі і десятках інших країн є такі стежки. Якщо зважитеся на глобальне перезавантаження, вибирайте свій варіант, пакуйте рюкзак і готуйтеся до труднощів, які назавжди змінять ваше життя.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh