Здоров'я

Фонд Порошенка закупив для України 43 тисячі швейцарських ІФА-тестів для діагностики коронавірусу – Країна Сьогодні — Новини України Онлайн

Фонд Порошенка та волонтери придбали для України 43 тисячі високоякісних ІФА-тестів для визначення наявності антитіл до COVID-19. Тести швейцарської компанії La Roche направлені в медзаклади країни, зокрема в регіони, де виявили найбільшу кількість інфікованих

Повідомляє прес-службу партії Європейська Солідарність.

Як розповів лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, ще в березні керівництво держави пообіцяло придбати для потреб країни мільйони тестів, але по факту на сьогодні зроблено тільки 300 тисяч тестів.

Вже після того, як пройшло 2,5-3 місяці епідемії, зроблено всього лише 300 тис тестів. У нас виникло запитання: а де 10 млн тестів? Чому ми їх не робимо для українців?  – сказав він.

Він наголосив, що фракція «Європейська Солідарність» ініціює ухвалення закону, який зобов’яже негайно запустити масове тестування в країні.

Фракція нашої політичної команди в парламенті ініціювала ухвалення закону, який зобов’язував негайно розширити тестування. Наголошую, що й зараз Україна займає останнє місце в Європі по кількості тестувань. Це означає, що у нас є ризик недостовірної статистики. Боротися з коронавірусом можна лише на першому дуже короткому етапі, а далі треба виявити, чи є збудник захворювань, заблокувати, і ми маємо не відгороджувати здорових людей, а там, де відбулося захворювання, тестами ми маємо чітко і точково визначити. А економіка країни має жити нормальним життям, тому що наслідки економічні будуть набагато страшніші наслідків епідеміологічних і медичних, – переконаний Петро Порошенко.

Петро Порошенко зазначив, що тести необхідні як для діагностики захворювання так і для створення вакцини проти COVID-19.

Перші, хто будуть отримувати – це медичні працівники, всі, хто контактують з групами ризику, пацієнти, яких лікарі будуть вважати за необхідне перевірити, тому що це теж захист лікарів. В нас станом на сьогоднішній ранок захворіли 4 500 лікарів. Я це знаю, але я не впевнений, що це знає ця влада. Щоденно у нас захворюють від 60 до 100 лікарів. Це означає, що ті заходи захисту, які зараз вжиті, неефективно працюють. Будуть визначені ще спеціальні групи – діти в спеціалізованих лікарнях, які мають специфічні хвороби, і донори, які дають кров, щоб ми швидко діагностували і зробили всі необхідні кроки, – сказав він.

За його словами, тести одного зі світових лідерів світу у сфері біотехнологій швейцарської компанії La Roche  допоможуть визначити потенційних донорів плазми крові для отримання імуноглобуліну, що допоможе пришвидшити створення вакцини проти коронавірусної інфекції COVID-19.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.