Фонд Порошенка закупив для України 43 тисячі швейцарських ІФА-тестів для діагностики коронавірусу – Країна Сьогодні — Новини України Онлайн

Фонд Порошенка та волонтери придбали для України 43 тисячі високоякісних ІФА-тестів для визначення наявності антитіл до COVID-19. Тести швейцарської компанії La Roche направлені в медзаклади країни, зокрема в регіони, де виявили найбільшу кількість інфікованих

Повідомляє прес-службу партії Європейська Солідарність.

Як розповів лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, ще в березні керівництво держави пообіцяло придбати для потреб країни мільйони тестів, але по факту на сьогодні зроблено тільки 300 тисяч тестів.

Вже після того, як пройшло 2,5-3 місяці епідемії, зроблено всього лише 300 тис тестів. У нас виникло запитання: а де 10 млн тестів? Чому ми їх не робимо для українців?  – сказав він.

Він наголосив, що фракція «Європейська Солідарність» ініціює ухвалення закону, який зобов’яже негайно запустити масове тестування в країні.

Фракція нашої політичної команди в парламенті ініціювала ухвалення закону, який зобов’язував негайно розширити тестування. Наголошую, що й зараз Україна займає останнє місце в Європі по кількості тестувань. Це означає, що у нас є ризик недостовірної статистики. Боротися з коронавірусом можна лише на першому дуже короткому етапі, а далі треба виявити, чи є збудник захворювань, заблокувати, і ми маємо не відгороджувати здорових людей, а там, де відбулося захворювання, тестами ми маємо чітко і точково визначити. А економіка країни має жити нормальним життям, тому що наслідки економічні будуть набагато страшніші наслідків епідеміологічних і медичних, – переконаний Петро Порошенко.

Петро Порошенко зазначив, що тести необхідні як для діагностики захворювання так і для створення вакцини проти COVID-19.

Перші, хто будуть отримувати – це медичні працівники, всі, хто контактують з групами ризику, пацієнти, яких лікарі будуть вважати за необхідне перевірити, тому що це теж захист лікарів. В нас станом на сьогоднішній ранок захворіли 4 500 лікарів. Я це знаю, але я не впевнений, що це знає ця влада. Щоденно у нас захворюють від 60 до 100 лікарів. Це означає, що ті заходи захисту, які зараз вжиті, неефективно працюють. Будуть визначені ще спеціальні групи – діти в спеціалізованих лікарнях, які мають специфічні хвороби, і донори, які дають кров, щоб ми швидко діагностували і зробили всі необхідні кроки, – сказав він.

За його словами, тести одного зі світових лідерів світу у сфері біотехнологій швейцарської компанії La Roche  допоможуть визначити потенційних донорів плазми крові для отримання імуноглобуліну, що допоможе пришвидшити створення вакцини проти коронавірусної інфекції COVID-19.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh