Авторські статтіТехно

Microsoft і Google влаштували “змагання” з взаємних звинувачень

Перепалка між Microsoft і Google в останні роки придбала регулярний характер. Фахівці обох компаній влаштували «змагання» звинувачень. Google нещодавно розкритикував своїх партнерів за неуважність до оновлення попередніх версій Windows, що їх колеги відповіли критикою на адресу Chrome.

Фахівці Google Project Zero ще рік тому почали кампанію по тестуванню продуктів Microsoft. За її результатами регулярно публікувалися відомості про різні баги в Internet Explorer, Edge, Windows Defender і ОС Windows. Причому експерти Google не чекали виходу виправлень і розміщували інформацію відразу після виявлення. У Microsoft вирішили, що їх партнер має намір піддавали користувачів ризику.

Останнею краплею стало те, що Project Zero виступив з критикою системи оновлень операційних систем Microsoft. За заявою фахівців проекту, якщо Windows 10 отримує виправлення регулярно, то більш ранні версії ОС оновлюються зрідка або зовсім не одержують патчі.

У відповідь Offensive Security Research розповіли, що теж виявляють аналогічні проблеми в продуктах Google, наприклад, RCE-уразливість в браузері Chrome. У вересні 2017 року їм вдалося виявити баг CVE-2017-5121 в Chrome, допускає out-of-bounds витік даних, а після цього навіть виконання довільного коду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України