Блаженніший Святослав відвідав Українську спільноту Галіфаксу

Наступного дня після прибуття до Великобританії, Блаженніший Святослав розпочав свою пасторальну візитацію в м. Йоркшир (Yorkshire town) і Галіфакс (Halifax). Пасторальна візитація ознаменовує 60-річчя заснування Єпархії, а також співпадає з 40-річчям парафії Галіфаксу.

Парафіяни і вірні з сусідніх міст зібралися в храмі Покрову Пресвятої Богородиці, щоб привітати і прийняти Отця і Главу Української Греко-Католицької Церкви у своїй парафії. Це була історична подія для спільноти, так як після відвідин Патріарха Йосифа Сліпого у 1970 році, Глава Церкви служив своїм вірним у Галіфаксі. Його Блаженство, у коментарі для ураїнського ВВС зауважив, що він почав свій візит до Великобританії з Галіфаксу, щоб звернути увагу на їхні потреби.

Блаженнішого Святослава, у супроводі Владики Гліба (Лончини), прийняв парафіяльний свящ. Ярослав Рій. Був присутній також свящ. Євген Небесняк СЗ, із сусідньої української парафії Всіх Святих у Болтоні, а також місцевий англіканський вікарій, свящ. Кевін Барнард. Патріарх Святослав відслужив «Молебен» до Матері Божої. Під час проповіді Його Блаженство підкреслив важливість довіри до Божої волі у проводі не тільки в особистому житті, але і в житті парафії і громади.

На завершення богослужіння всі присутні отримали особисте благословення та всю громаду було запрошено до Українського народного клубу на бенкет і концерт в його честь.

Прес-служба Українсько єпархії Пресвятої Родини

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh