Політика

«Ми готові стояти до кінця»: Організатори мітингу 17 жовтня оголосили свою позицію

«Ми готові стояти до кінця»: організатори мітингу в Києві оголосили свою позицію, передає Корупція.Інфо

Сьогодні, 17-го жовтня, в Києві біля будівлі Верховної Ради України проходила багатотисячна акція протесту за Великий проведення політичної реформи, що включає у собі створення Антикорупційного суду, скасування депутатської недоторканості, а також прийняття нового закону про вибори в країні.

Редакції видання “QHA” вдалося поспілкуватися з лідерами політичних партій, які організували безстрокову акцію протесту. Так, головний організатор акції протесту і лідер “Руху нових сил” Михайло Саакашвілі заявив, що активісти будуть перебувати під стінами Ради до четверга, так як активісти хочуть проконтролювати виконання обіцянок депутатами.

“Якщо депутати не приймають ніяких вимог, то тоді потрібно тиснути прямо на президента. Звичайно, люди налаштовані мирно, але дуже рішуче. Скільки можна знущатися над людьми і постійно розповідати про те, що ці питання не на часі? Вже пішов четвертий рік і що вони роблять? Нічого “, – зазначив він.

Народний депутат Світлана Заліщук розповіла, що сьогодні активістам вдалося президента і лідерів політичних фракцій згадати свої передвиборні обіцянки і відзвітувати перед суспільством про їх виконання. Також вона розказала, що табір залишиться стояти під парламентом до прийняття вимог акції. “Вже зараз потрібно залучати нові інвестиції і повертати довіру до судової системи. Також необхідно повернути нашій прокуратурі можливість чесно розслідувати злочини, а поліцію не використовувати в репресивних цілях. І якщо цього не відбудеться, то ми залишимося сірою зоною”, – сказала вона.

Один з лідерів “Руху нових сил” Давид Сакварелідзе зазначив, що організаторам акцій треба брати політичну ініціативу в свої руки і приводити до Верховної Ради людей, які будуть приймати відповідальні рішення.

Міський голова Львова Андрій Садовий вважає, що всіх активістів у Києві зібрала велика любов до України і безстрашність перед нинішньою владою. “Люди їхали сюди з добрими намірами – адже тут проходити мирне віче. А ті, хто затримує людей, роблять гріх, оскільки людина за своєю природою вільна і він має закон право бути там, де хоче”, – сказав Садовий.

Глава партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко сказавши, що якщо влада не захоче виконувати вимоги громадськості, які закладені в Конституції, то їх чекає доля екс-Президента Віктора Януковича.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України