Політика

Геращенко емоційно висловилась на адресу мітингувальників

З будівлі Верховної Ради вийти наразі неможливо, все перекрито, передає Корупція.Інфо

Про це перший заступник голови ВР Ірина Геращенко написала у Facebook.

“Завтра о 5 ранку – на Мінськ. Якщо вийду з Ради, звичайно, бо поки що все перекрито. З вогню та в полум’я…”, – написала Геращенко.

Також Геращенко сказала:

Я не дивлюся ТБ, але це працює фондом. Побачила – й спазм у горлі – як якесь негідне створіння принижувало нашого Юлія Мамчура, що виходив з ВР. Натовп,агресивний і накручений , принижував героя. Чим цей натовп “борцунів” відрізняється від “зєльоних вєжлівих чєловєчков”, проти яких Юлій у страшні дні 2014 у Криму вийшов беззбройним? Нічим!

P. S. Але якщо ці люди не знають в обличчя Мамчура – це тільки підтверджує, що в 2014вони були десь далеко і не на боці України.

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок під Верховної Радою України триває акція протесту мітингувальники вимагають ухвалити законопроекти про скасування депутатської недоторканності, про антикорупційний суд та про нову виборчу систему.

Під час сутичок між мітингувальниками і правоохоронцями потерпіли четверо осіб, з яких трьом медичну допомогу надано безпосередньо на місці подій. Серед постраждалих – один поліцейський.

Наразі мітингувальники вже встановили кілька десятків наметів на вулиці Грушевського, в Маріїнському парку та на площі Конституції перед будівлею парламенту, і розгорнули польову кухню.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України