Життя

«Ми для них худоба»: українка розповіла про поїздку в Ізраїль

Мешканка України розповіла про те, як вона намагалася полетіти в Ізраїль. Про це користувач Вікі Скай написала на своїй сторінці в Facebook. За її словами, справжнє пекло чекало її вже в Борисполі, коли ізраїльська авіакомпанія влаштувала допит прямо на стійці реєстрації.

«Схоже на співбесіду в посольстві США – спочатку всіх обдзвонили, зібрали консиліум, півгодини думали, випускати мене чи ні. Потім забрали речі і залишили паспорт, гаманець та телефон в пакетику. Перед тим, як сісти в літак, з мене зняли навіть ліфчик і колупалися у волоссі», – розповідає українка. Наступні випробування чекали вже в Ізраїлі – там її тримали на допиті близько 4 годин без води і їжі.

«Нас, як злочинців, посадили в поліцейську машину з гратами і кудись повезли, відповідали дуже грубо. Що з документами і паспортом невідомо, оскільки їх забрали. Сиділи в камері типу СІЗО», – зазначає українка. За її словами, після повернення в Київ паспорта все-таки відшукали, але багаж був загублений, а співробітники аеропорту запевняли, що це стандартна ситуація.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України