Політика

Дипломат: «Німеччина залишається головним союзником України в Європі, але те, що Меркель зустрічається з Путіним вже вдруге, багато про що свідчить»

18 серпня в Берліні відбудеться зустріч німецького канцлера Анґели Меркель і президента Росії Володимира Путіна, і це зустріч стане вже другою в поточному році. Як передає Новинний Портал з посиланням на Апостроф, про майбутній зустрічі розповів дипломат Василь Філіпчук.

«Зараз Німеччина залишається, мабуть, основним союзником України в Європі, це країна дотримується найбільших жорстких позицій щодо дії Росії в Україні. Альо тієї факт, що Меркель вже вдруге в цьому році зустрінеться з російським президентом, багато про що свідчить. Згадайте, скільки разів Петро Порошенко зустрічався у форматі тет-а-тет з німецьким канцлером в цьому році? Такого не було. Тому ми повинні розуміти, що дуже наївно чекати того, що Росія буде тривалий час залишатися в міжнародній ізоляції», – вважає дипломат. На його думку, президент Росії і німецький канцлер сьогодні не домовляться про щось радикально нове, ця зустріч не стане «Ялтою-2».

«Існуюча в світі політика не сприяє радикальним домовленостями, але потрібно зазначити, що Меркель і Путін будуть шукати точки зближення, і після цієї зустрічі Україна точно не залишиться у виграші. Для Києва це лише нагадування, що потрібно бути більш конструктивними, а також пропонувати різні шляхи вирішення, а не поглиблювати конфлікт», – додав Філіпчук.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України