Новини з Австрії

Цікаве про Відень в цифрах: Влада і політика

Весь Відень, як не дивно, складається з цифр і цікавих фактів, заснованих на статистиці і обчисленнях. Саме вони покладені в основу нової брошури «Відень у цифрах 2018», виданої управлінням МА 23 (економіка, праця і статистика).

Всі видання розбито на вісім розділів, інформація яких буде вам цікава, а в деяких випадках буде виглядати дуже навіть несподіваною.
Продовжуємо знайомитися — «Відень. Влада і політика»!

Кількість службовців у Відні. Магістрат Відня, що включає у собі службовців, які займають різного рівня посади, загалом налічує 30 222 особи, з них 13242 чоловіки і 16980 жінок. Кількість інших службовців, не включених до складу Магістрату, але здійснюють управлінські та розпорядчі функції за рахунок бюджету, становить 51531 людина. Найбільше з них зайнято у сфері охорони здоров’я — 29 138 осіб.

Розподіл політичних сил в законодавчому органі Відня. У Віденській суспільній раді (Wiener Gemeinderat) представлені п’ять основних політичних партій: SP?, що набрала 39,6% голосів на виборах 2015 року, АПС — 30,8 %, Gr?ne — 11,8 %, ?VP — 9,2 %, NEOS — 6,2 %. Тоді у виборах взяли участь 832987 виборців. В даний час SP? має 44 мандати, АПС — 34 мандата, Gr?ne — 10 мандатів, ?VP — 7 мандатів, NEOS — 5 мандатів.

Головний чоловік у Відні. Головний виконавчий орган Відня (уряд) очолює бургомістр Міхаель Людвіг, який змінив на посту Міхаеля Хойпля, що стояв біля керма два десятки років.

Бюджет Відня. Бюджет Відня за підсумками 2017 року склав у сумі своїх витрат 14,69 мільярда євро. Найбільш витратною статтею витрат віденського бюджету припадає на «Соціальний добробут і житлове будівництво» — 18,7 відсотка від загальної кількості витрат. Приміром, на забезпечення безпеки та громадського порядку витрачається лише 1,3 відсотка бюджету.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України