Авторські статтіПодорожіФотогалерея

7 міст, які потрібно обов’язково відвідати в Німеччині у фотографіях

5900e2ffc46efd3c724c573eb5ba82a8

Німеччина воістину невичерпна скарбниця, перераховувати її пам’ятки і красу можна майже нескінченно. Сьогодні ми  публікуємо міні-гід по найкрасивішим великим містам цієї батьківщини казок, музики і науки.

1. Гейдельберг

 

7 городов, которые нужно обязательно посетить в Германии

Це не тільки важливий науковий центр Німеччині, але і просто гарне місто. Атмосфера романтики тут всюди: в обрисах старого Гейдельберзького замку, в архітектурі міських будівель, дивом уцілілих під час війни, і навіть в міській панорамі, що відкривається зі Старого мосту і Стежки Філософів.

2. Лейпціг

7 городов, которые нужно обязательно посетить в Германии

Лейпціг — справжня знахідка для тих, хто хотів би поєднати культурний відпочинок і розваги. Крім обов’язкових барів і пивних, яких тут безліч і на будь-який смак, Лейпціг багатий історичною спадщиною. Це і старовинні маєтки німецької знаті, і будинки-музеї Мендельсона, Шумана і Баха, комплекс Грассі, в якому ви відвідаєте відразу три музеї (етнографічний, Музей музичних інструментів та Музей прикладного мистецтва) і, звичайно, чудові парки Розенталь і Ауенвальд.

 

3. Кельн

7 городов, которые нужно обязательно посетить в Германии

Тут все дихає історією: чудові готичні і барочні будівлі, старовинні церкви і середньовічні монастірі, руїни часів Римської імперії — Кельн буде дивувати вас знову і знову! Неодмінно відвідайте сторожову вежу часів стародавніх римлян і зайдіть в Римсько-германський музей — дізнатися побільше про давню історію міста. Загляньте на площі Старого Ринку, щоб помилуватися фантастично красивими будівлями, відшукайте казковий Фонтан гномів і не забудьте про Кельнський собор, візитну картку міста. А якщо втомитеся досліджувати «невичерпний» Кельн, то можете відпочити і помилуватися природою в Народному парку.

 

4. Штутгарт

7 городов, которые нужно обязательно посетить в Германии

Штутгарт напевно припаде до душі завзятим автомобілістам, адже саме тут творилася історія таких марок як Mercedes-Benz, Maybach і Porsche, і їх музеї тому підтвердження. Але не тільки цим пишається місто. Штутгарт разюче гарний — це одне з найзеленіших міст Німеччини, в чому можна переконатися, погулявши по його паркам. А ще тут можна просто бродити по місту, досліджуючи звивисті вулички і милуючись старовинною архітектурою, заглянути в Музей мистецтва та Лапідарій, де буквально зберігається старий Штутгарт (фрагменти будівель і скульптури з площ і міських будинків), і звичайно, не забути про Музеї виноробства —  місцеве вино вважається одним з кращих в країні!

 

5. Мюнхен

7 городов, которые нужно обязательно посетить в Германии

Місто музеїв і пива — так можна охарактеризувати Мюнхен в двох словах. Воно й не дивно, адже це столиця Баварії. А взагалі, тут кожен знайде щось собі до душі: 46 музеїв, 70 картинних галерей з роботами великих майстрів, чудові парки і палаци (один Німфенбург чого вартий!), величні собори, зоопарк і відмінний шопінг — Мюнхен закохає вас у себе з першого погляду.

 

6. Гамбург

7 городов, которые нужно обязательно посетить в Германии

Гамбург без удаваної скромності можна назвати німецької Венецією, і не тільки тому, що місто стоїть на воді. Тут теж панує дух казки і дивовижно органічно поєднуються, здавалося б, непоєднувані речі: портові доки і величні собори сусідять з пивними і театрами. Гамбург можна досліджувати не раз і кожного разу знаходити щось нове.

Ботанічний сад, Ратуша, Музей мініатюри і Музей ляльок, Рибний ринок і художній музей Кунстхалле — ось той мінімум, який повинен опанувати кожен гість міста.

 

7. Дрезден

7 городов, которые нужно обязательно посетить в Германии

Дрезден схожий на скриньку з строкатою купою всяких незвичностей: приїжджаючи сюди, щоразу відкриваєш для себе щось нове. Красива архітектура міських будівель, прекрасні собори, затишні площі, палаци та галереї створюють неповторну суміш розкоші, романтики і несподіваної домашньої атмосфери.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України